keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -20d 5h 20m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom z dílů seriálu Simpsnovi, s českým názvem "Šťastná doba hippies", prožívá jedna z postav (Ned Flanders) halucinace, způsebené požitím drogy, a mimo jiné vidí i pochodující kladiva z filmu The Wall? Víte, že v roce 1967 nahrávali ve studiu Abbey Road téměř ve stejný čas Pink Floyd svého "Pištce u brány svítání" a The Beatles "Kapelu osamělých srdcí seržanta Pepře"? Víte, že Roger Waters na albu Radio KAOS jmenuje Prahu jako jedno z míst, které lidé vnímají jako svůj domov?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Kniha návštěv

Zde můžeš přímo reagovat na dané téma.

Album

René [r.cerny1 at seznam.cz], 23.05.2020 17:46
Ahojte jen takový dotaz do diskuse.Nevím jestli mám ten pocit jen já,ale zdá se mi,jako by album The Final Cut bylo trochu přehlíženo a ani se moc nehraje v rádiích. Přitom si myslím,že je to "poslední" typicky Floydovské,kde je pořád ještě i trochu té psychedeliky. Ikdyž další alba jsou samozřejmě taky výborný.

Nová reakce:

jméno  email
text 
bezp. kód  code první čtyři znaky opiš sem
   Nečitelný bezpečnostní kód? Vygeneruj nový.
Zpět

  • Jiří [ostrovsky.jiri at email.cz], 24.05.2020 06:53
    Je to tak.A je to škoda,protože hudebně je velmi kvalitní.Ale taky moje velmi oblíbené.Rozhodně víc,než třeba Division Bell
     
  • Wilda [vilem.hanus at gmail.com], 24.07.2020 12:26
    Tak je to také dáno tím, jaká vládla atmosféra v kapele. Prakticky už to je tak trochu solovka Waterse...Wright už byl fuč a Gilmour a Mason už se na tom skoro nepodíleli a při poslední skladbě už ani nehráli...takže logicky Gilmour pak od založení Tria Pink Floyd tyto skladby z tohoto alba nehrál...hrál je Waters na svých solových koncertech. A co se týče rádii, tak v době, kdy se spíše stahuje a poslouchá na youtube, tak mají rádia určité zaplacené balíčky skladeb, které furt točí dokola.
     
Vyhrazujeme si právo vyřadit nevhodné nebo nesouvisející příspěvky.
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking