keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -43d 2h 55m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že autorem názvu alba The Division Bell je Douglas Adams, britský autor kultovního "Stopařova průvodce po galaxii" a také dobrý známý Pink Floyd, který si s nimi i zahrál na jednou z koncertů v londýnském Earl's Court roku 1994? Víte, že hudební publicista Jiří Černý v roce 1988 do průvodního slova k českému vydání desky A Momentary Lapse Of Reason mj. napsal: "Nač nepřiznat, že i já bych [ten koncert] rád viděl, třeba na Strahově, o němž se jako o možnosti už dokonce i psalo.˝ Víte, že Davidova píseň Castellorizon z jeho sólového alba On An Island byla pojmenována podle řeckého ostrova ležícího nedaleko Rhodu, kde má David i svůj vlastní dům?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Členství ve fanklubu PF

Fanklub rád přijme za člena každého, kdo má aktivní zájem o Pink Floyd a ještě raději, pokud se chce aktivně podílet na činnosti a rozvoji fanklubu.

Co členství přináší a obnáší

  • seznámení se se sympatickými lidmi napříč věkem i profesemi sdílejícími společný zájem
  • přístup k ne-běžně dostupným materiálům a informacím
  • účast na akcích pro členy fanklubu (speciální projekce, víkendy...) či možnost podílet se na přípravě a organizaci akcí pro veřejnost
  • účast v e-mailové konferenci fanklub@pinkfloyd.cz
  • unikátní e-mailová adresa ve tvaru "jmeno.prijmeni@pinkfloyd.cz"
  • práva a povinnosti vyplývající z členství v občanském sdružení (např. účast na valných hromadách, právo volit a být volen atd.) a přímo tak vytvářet a ovlivňovat činnost fanklubu - viz stanovy (PDF, 84kB)
  • jednorázové zaplacení vstupního příspěvku 500 Kč a pravidelný roční členský příspěvek 200 Kč
  • různé aktuální výhody jako např. zvýhodněné vstupné na některé akce apod.

Jak se stát členem

Členem fanklubu se může stát každý občan starší 15 let, který souhlasí se stanovami (PDF, 84kB).

Máš-li o členství zájem, kontaktuj některého z členů řídícího výboru. Pro přihlášení je potřeba složit vstupní poplatek 500 Kč (obsahuje zároveň příspěvek za rok, ve kterém byla přihláška podána). Nejlépe složenkou na adresu sídla fanklubu (Pink Floyd fanklub CZ, Radlická 31, Praha 5, 150 00) nebo osobně pokladníkovi fanklubu na některém z pravidelných či mimořádných setkání. Po domluvě samozřejmě i jinak.

Pro přihlášení je nutné sdělit jméno, příjmení a adresu a volitelně i e-mailovou adresu a telefon. Osobní údaje slouží čistě pro vnitřní potřeby evidence členů.

O přijetí pak formálně rozhodne řídící výbor sdružení na své nejbližší schůzce (ty se konají několikrát ročně).

Konference fanklubu

E-mailová konference slouží pro usnadnění komunikace členů fanklubu a je uzavřená, tzn. že přístup mají opravdu jen členové.

Administrátor systému automaticky zařadí do konference každého řádného člena. Člen, zařazený do konference, může požádat o vyřazení na adrese info@pinkfloyd.cz. Na této adrese je též možné požádat o změnu kontaktní adresy, případně o znovuzařazení do konference.

Adresa konference, na kterou se posílají vlastní příspěvky je fanklub@pinkfloyd.cz.

Možné problémy:
  • pokud používáš více emailových adres, dej si pozor, aby tvůj příspěvek byl odeslán z adresy, kterou si nahlásil při vstupu do fanklubu.
  • do konference nelze odeslat email větší než cca 500 kB.

V případě dotazů nebo technických problémů piš na info@pinkfloyd.cz.

 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking