keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -63d 5h 31m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skladbu "In The Flesh?" nehráli Pink Floyd nikdy živě? Na koncertech The Wall je za ně hrála "zástupná kapela" a Pink Floyd jiná vystoupení s touto skladbou nikdy neměli. Víte, že Davidova píseň Castellorizon z jeho sólového alba On An Island byla pojmenována podle řeckého ostrova ležícího nedaleko Rhodu, kde má David i svůj vlastní dům? Víte, že když Mason 12.5.'11 přijel do londýnské O2 Areny, netušil, že na zkoušce na Wall uvidí s Watersem hrát i Gilmoura... "Nebylo to ještě vůbec jisté, mluvilo se třeba o Paříži," řekl Nick. "Takže bylo vážně hezké tam přijít a najednou vidět Davida."
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Fox, Cynthia

moderátorka
zmiňována ve skladbě The Powers That Be z alba Rogera Waterse Radio K.A.O.S.

Cynthia Fox je moderátorka rozhlasové stanice Radio KLOS, která je předobrazem Radia K.A.O.S. Vedle DJ Jima Ladda se tak stala druhým moderátorem z této stanice, jejíž hlas se dostal též na Watersovu desku. Cynthia Fox je i se svým kolegou zachycena i na video EP. Zajímavostí je, že Cynthia Fox moderuje na Radiu KLOS i v roce 2012...

Zajímavostí je také to, že se stala MC (Master of Ceremony and Atmosphere) během uvedení alba Pink Floyd The Wall během jeho představení v Los Angeles (které proběhlo ještě před natočením alba Radio K.A.O.S.).

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking