keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -6d 15h 8m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že ve filmu Potomci lidí režiséra Alfonse Cuaróna se objeví létací prase jako pocta kapele Pink Floyd? Víte, že skladba Mihalis na sólové desce Davida Gilmoura je pojmenována podle Davidovy lodi, kterou koupil v Řecku? (Mihalis = řecky Michael) Víte, že podle Syda Barretta byly pojmenovány vedlejší postavy ve videohře Final Fantasy VII a v manze/anime Soul Eater?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Ladd, Jim

americký DJ a rozhlasový moderátor

Jim Ladd byl jedním ze zakladatelů nezávislé (pirátské) rozhlasové stanice KLOS, která vznikla v kalifornském Los Angeles (LOS v názvu stanice znamená Los (Angeles) a K je znak, který musí název rozhlasové stanice v USA obsahovat - písmeno K se používá pro rozhlasové stanice v západní polovině USA, W se pak používá pro východní část). Stanice vznikla roce 1969 ze stanice KECA. Radio KLOS je také zřejmě inspirací pro album Radio K.A.O.S. Rogera Waterse, které je s osobou Jima Ladda a jeho rádia neodmyslitelně spjato.

Jim Ladd natočil pro album Radio K.A.O.S. fiktivní vstupy mezi písničkami (nejčastěji rozhovory s imaginární postavou Billa), jako DJ se pak podílel na turné s Radio K.A.O.S., kde hrál sám sebe a skupinu všemožně podporoval.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking