keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -44d 22h 28m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že na videu Pink Floyd Live At Pompeii během skladby One of These Days vypadne Nickovi z ruky jedna palička na buben, nicméně on zuřivě pokračuje jednou rukou, zatímco druhou loví náhradní paličku? Víte, že ač nahrávali ve stejném studiu, D. Gilmour se nikdy osobně nesetkal s J. Lennonem? Víte, že má skladba Louder Than Words z alba The Endless River dvě verze? Verze ve videoklipu je o dvě minuty kratší a chybí v ní i část textu. Nové
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Ladd, Jim

americký DJ a rozhlasový moderátor

Jim Ladd byl jedním ze zakladatelů nezávislé (pirátské) rozhlasové stanice KLOS, která vznikla v kalifornském Los Angeles (LOS v názvu stanice znamená Los (Angeles) a K je znak, který musí název rozhlasové stanice v USA obsahovat - písmeno K se používá pro rozhlasové stanice v západní polovině USA, W se pak používá pro východní část). Stanice vznikla roce 1969 ze stanice KECA. Radio KLOS je také zřejmě inspirací pro album Radio K.A.O.S. Rogera Waterse, které je s osobou Jima Ladda a jeho rádia neodmyslitelně spjato.

Jim Ladd natočil pro album Radio K.A.O.S. fiktivní vstupy mezi písničkami (nejčastěji rozhovory s imaginární postavou Billa), jako DJ se pak podílel na turné s Radio K.A.O.S., kde hrál sám sebe a skupinu všemožně podporoval.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking