keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -44d 22h 24m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že se Bob Geldof dozvěděl o tom, že má hrát roli Pinka v taxíku cestou z letiště? Taxikář byl náhodou bratr Rogera Waterse, a proto ho pobavila zamítavá reakce a "neotřelá" Geldoffova kritika samotných Pink Floyd. Víte, že Nick Mason dostal zaplaceno od Audi za řízení repliky Auto Union typ D přesně stejnou sumu jako původní testovací jezdec a to dokonce v říšských markách? Víte, že při jednom z koncertů R.Waters vyzval neukázněného (čti opilého) fanouška, aby přišel těsně pod podium a pak na něj plivnul?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Levin, Tony

baskytarista

Tony Levin (nar. 6. června 1946) je uznávaný světový baskytarista, který ovlivnil celou generaci basáků. Spolupracoval s celou plejádou umělců, počínaje Peterem Gabrielem, Johnem Lennonem, Yes, Dire Straits až třeba po Alice Coopera nebo Paula Simona.

Tony Levin hrál na baskytaru na albu A Momentary Lapse Of Reason a vystupoval rovněž s Davidem Gilmourem na tribute koncertu Les Paul, který je dostupný i na videu. Hrál i s Rogerem Watersem během jeho koncertu na Sevilla Guitar Legends festivalu.

Více informací o Tony Levinovi na jeho oficiálních stránkách: www.tonylevin.com.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking