keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -63d 5h 34m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v seriálu Randall and Hopkirk hraje hlavní roli otec Guye Pratta (a v 5. díle je Battersea Powerplant ještě fuknční) Víte, že basová linka ve skladbě Goodbye Cruel World z The Wall je převzata z písně See Emily Play? Víte, že v jednom z dílů seriálu Simpsnovi, s českým názvem "Šťastná doba hippies", prožívá jedna z postav (Ned Flanders) halucinace, způsebené požitím drogy, a mimo jiné vidí i pochodující kladiva z filmu The Wall?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

McBroom, Durga

zpěvačka

Durga McBroom, americká zpěvačka se narodila 16. října 1962 v Kalifornii. Byla angažována Davidem okamžitě poté, co viděl její fotku a slyšel ji zpívat během nahrávání alba pro Nilea Rodgerse (kde zpívá spolu se svou sestrou Lorelei).
Durga McBroom zpívala doprovodné vokály na A Momentary Lapse Of Reason a Division Bell a účastnila se obou turné, která po těchto albech následovala.

Mezi nahráváním pro Pink Floyd vytvořila spolu s muzikantem jménem Youth duo Blue Pearl. Zaznameli jeden velký hit (Naked In The Rain) počátkem 90. let. Na albu, ze kterého tento hit pochází, se podíleli i David Gilmour a Rick Wright.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking