keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -63d 5h 25m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Roger Waters na albu Radio KAOS jmenuje Prahu jako jedno z míst, které lidé vnímají jako svůj domov? Víte, že v jednom díle seriálu The Simpsons s českým názvem Mys hrůzy říká na konci starý pán dědovi Simpsonovi že má lístky na Pink Floyd? Víte, že The Wall se málem stala trojalbem? Z materiálu, který se na dvojalbum nevešel, vzniklo po úpravách album The Final Cut
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

McBroom, Lorelei

zpěvačka, skladatelka, producentka

Lorelei McBroom je sestrou Durgy McBroom. Poprvé se setkala s Davidem Gilmourem během natáčení alba pro Neila Rodgerse. Gilmour poté její sestru angažoval pro album A Momentary Lapse Of Reason a následné turné. V průběhu tohoto turné Lorelei svoji sestru doplnila. Účastnila se i slavného koncertu v Benátkách.

Pro Lorelei byla účast na turné s Pink Floyd první příležitostí vyzkoušet si atmosféru koncertování, ale ne příležitostí poslední. Po skončení turné se totiž přidala k Rolling Stones, opět jako doprovodná zpěvačka. Na konci devadesátých let se vydala na sólovou dráhu zpěvačky a hudební producentky. Od února 2011 je součástí formace The Australian Pink Floyd Show.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking