keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -52d 9h 33m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že se odkazy na skupinu Pink Floyd několikrát objevily i v Americkém seriálu Simpsonovi? Například v epizodě Otto v Akci zkouší Bárt hrát na kytaru zřejmě píseň Echoes,ale přeruší ho Nelson? Víte, že v jednom díle seriálu Dr. House věnovanému schizofrenii (6/I) padla zmínka o Sydu Barrettovi ("kytaristovi jedné anglické rockové skupiny")? Díl (jeho repríza) byl náhodou vysílán 7.7.2008 (TV NOVA), tedy v den 2. výročí smrti Syda Barretta. Víte, že kytarista Eric Clapton pomáhal Rogerovi Watersovi skládat solové album The Pros and Cons of Hitch Hiking a že s ním vystupoval na jeho turné?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Samson, Polly


spisovatelka, básnířka, novinářka

Polly Samsonová (nar. 29.4. 1962 Londýn) je britská žurnalistka, spisovatelka a básnířka. V roce 1994 se během turné Division Bell vdala za Davida Gilmoura. Mají spolu tři děti Joe, Gabriel, a Romany.

Ja to autorka tří knih Lying in Bed, Out of the Picture a Perfect Lives.

Polly je uvedena jako spoluautorka u šesti textů skladeb na albu Division Bell. Jako textařka se podílela i na sólovém albu Davida Gilmoura On An Island. Na tomto albu hraje v několika skladbách na klávesy a zpívá doprovodný part, výrazně svým hlasem zazní ve skladbě Smile. Jako doprovodná zpěvačka a klávesistka vystoupila s Davidem Gilmourem i v Jools Holland show.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking