keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -52d 11h 8m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v seriálu Randall and Hopkirk hraje hlavní roli otec Guye Pratta (a v 5. díle je Battersea Powerplant ještě fuknční) Víte, že se Bob Geldof dozvěděl o tom, že má hrát roli Pinka v taxíku cestou z letiště? Taxikář byl náhodou bratr Rogera Waterse, a proto ho pobavila zamítavá reakce a "neotřelá" Geldoffova kritika samotných Pink Floyd. Víte, že na konci alba The Dark Side of the Moon je pod tlukotem srdce v šumu slyšet z pravého kanálu(smyčcová) instrumentální verze jedné skladby od Beatles (asi She´s Got a Ticket To Ride)
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Smith, Norman ("Hurricane")

producent, hudebník

Norman Smith, přezdívaný Hurikán Smith, začal svoji kariéru jako zvukový inženýr v EMI (a podílel se tak i na většině alb Beatles) až do roku 1965, kdy ho společnost povýšila na hudebního producenta.
V roce 1967 mu EMI nabídla spolupráci s novou kapelou - Pink Floyd - a Smith tak produkoval jejich první album, Piper At The Gates Of Dawn, což mu zabránilo pracovat na albu Sgt. Pepper's Lonely Heart Club Band, což měl být jeho úkol. Obě alba se nahrávala současně ve vedlejších studiích.

V roce 1972 zabodoval se svojí skladbou "Oh babe, what would you say?", kterou vydal pod svou přezdívkou Hurricane Smith.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking