keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -20d 4h 18m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že ve filmu Potomci lidí režiséra Alfonse Cuaróna se objeví létací prase jako pocta kapele Pink Floyd? Víte, že píseň Money z alba Dark Side Of The Moon je historicky nejhranější skladbou na amerických rádiích? Víte, že skladbu Have A Cigar z alba Wish You Were Here zpívá Roy Harper, zpěvák skupiny HQ?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

24.03.2003Nabídka: Dark Side Of The Moon na SACD
 Rádi bychom nabídli příznivcům skupiny Pink Floyd možnost objednat novou verzi alba Dark Side Of The Moon, která v této době celosvětově vychází, za cenu o 20% nižší než je maloobchodní cena doporučená vydavatelem (620 Kč). Na každém CD tak můžete ušetřit přes 120 Kč.

Jedná se o SACD, tedy Super Audio CD a to v 5.1 surround soundu. Tento formát přehrávají nové CD playery a nové DVD mechaniky. Systém SACD umožňuje přehrávání kvadrofonního zvuku apod..

Přesné informace od vydavatele o nové verzi Dark Side Of The Moon najdeš v angličtině na http://www.pinkfloyd.cz/download/DarkSideOfTheMoon.doc ve formátu MS Word.

Pokud máš vážný zájem, kontaktuj nás na adrese info@pinkfloyd.cz a uveď veškeré kontaktní údaje, případně způsob, jakým chceš CD doručit. Uzávěrka je 4.4.2003.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking