keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -15d 23h 37m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že zvuk na albu The Piper at the Gates of Dawn dělal Syd tak, že všechny páčky, posuvníky a tlačítka ve studiu nastavil do nějakého obrazce, který se mu líbil? Víte, že The Flaming Lips udělali v roce 2009 cover verzi alba The Dark Side of The Moon? Víte, že Syd Barrett je považován za tvůrce nového kytarového stylu nazvaného "glissando guitar"?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

06.11.2009Roger Waters hostem na novém stadionu Newyorských Yankees
 Byl hostem Hanka Steinbrennera (spoluvlastníka basebalového týmu New York
Yankees), aby tak společně oslavili sedmadvacáté vítězství Yankees na světovém šampionátu a zároveň stylově připomněli jejich nově otevřený stadion.
 Nový stadion New York Yankees byl otevřenpo tříleté výstavbě 3.4. 2009 a stál přibližně 1,3 miliardy dolarů (více informací a fotogalérie stadionu najdete na http://www.ballparks.com/baseball/american/nyybpk.htm )
Během svého vystoupení pro média vypustil Hank Staibrenn následdující perlu:
Dnešního večera je tady mým hostem Roger Waters z proslulých Pink Floyd... nevím, hoši, jestli jste fanoušky Floydů. Snažíme se tady završit prostřednictvím velkolepých rockových koncertů, stejně tak jako skvělým fotbalem. A byl překvapen. Až dosud hrál snad všude ve světě to je prostě neuvěřitelné, to tedy je.

Přikládám originál třeba se to někomu povede přeložit lépe:“Tonight I had Roger Waters from Pink Floyd as a guest, I don’t know if you guys are Floyd fans. We’re trying to get something done with rock concerts as well as the football games. And he was blown away. He’s played all over the world. It’s spectacular. It really is.”

Zdroje:
Terybear
http://pinkfloydz.com/

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking