keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -20d 4h 9m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Stanley Kubrick chtěl původně zařadit hudbu PF do filmu Mechanický Pomeranč, ale skupina nesouhlasila. Tak se ve filmu objevila pouze deska PF Atom heart mother a to ve scéně z obchodu s deskami. Víte, že roli amerického vojáka ve filmu 3 sezóny v pekle hraje Zdeněk Fráz? Víte, že skupina potřebovala 49 kamionů na převoz techniky v rámci Division Bell Tour?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

02.07.2003Dokument o Dak Side Of The Moon na DVD
 25. září vyjde dokumetární film o album Dark Side Of The Moon v Evropě a na podzim jinde ve světě. Dokument o albu, které Pink Floyd nasměrovalo do role superhvězd populární hudby.
 Když se v roce 1973 Pink Flyod rozhodli přerušit koncertní turné a nahrát album Dark Side Of The Moon, byly hlavní rysy většiny skladeb již hotové. Dark Side je pravděpodobně prvním albem, kde se poprvé projevuje jakýsi koncept, navržený Rogerem Watersem - Kruh Života. Se svými nadčasovými kvalitami, dokonalou produkcí i hudební stránkou, s dobrým rozložením základních témat: odcizení, paranoia, šílenství, válka a smrt, je Dark Side Of The Moon albem, které dominuje rockové hudbě 70. a 80. let (s celkovým počtem 741 týdnů, po které se drželo v prestižním žebříčku prodávanosti Billboard 200).
Tento dokument, který nyní na DVD vychází, nabízí hlubší pohled do zákulisí vzniku tohoto alba. Všichni čtyři členové kapely, kteří se na albu podíleli, přispěli exkluzivními interview.
Dark Side Of The Moon se svojí kombinací skvělých skladeb, propracovaných zvukových efektů a s jedním z nejlepších obalů historie populární hudby se stalo opravdovým milníkem a opravdovým Klasickým Albem.

Dokument obsahuje:

Main Program
Introduction
Set The Controls For The Heart Of The Sun
Echoes
Breathe
On The Run
Time
The Great Gig In The Sky
Money
Us And Them
Brain Damage
Eclipse

DVD Bonusy:

Brain Damage
Money
Us And Them
Waters’ World View
Breathe
Time
Waters On Rock ‘n’ Roll
Chris Thomas
Gilmour’s Guitars - Breathe
Gilmour’s Guitars - The Great Gig In The Sky
Gilmour’s Guitars - Us And Them
Gerry Has The Last Word

přeloženo z www.pinkfloyd-co.com

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking