keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -15d 23h 30m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Nick Mason dostal zaplaceno od Audi za řízení repliky Auto Union typ D přesně stejnou sumu jako původní testovací jezdec a to dokonce v říšských markách? Víte, že skladbu "In The Flesh?" nehráli Pink Floyd nikdy živě? Na koncertech The Wall je za ně hrála "zástupná kapela" a Pink Floyd jiná vystoupení s touto skladbou nikdy neměli. Víte, že při turné The Wall už Rick Wright nebyl členem kapely a hrál pouze jako najatý muzikant?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

15.08.2010Změna na postu doprovodných zpěváků na chystaném turné Rogera Waterse The Wall Live
 Michaela Lennona nahradil jeho bratranec Pat Lennon
   Michael Lennon během zkoušek zjistil, že part mu přidělený neodpovídá jeho přirozenému rozsahu ("po mnoha zkouškách a zklamáních bylo rozhodnuto že bude nejlepší pokud mne nahradí Pat jako zpěvák zpívající vysoké polohy na turné Rogera Waterse "The Wall". Bohužel part byl na hraně mého přirozeného rozsahu a bylo pro mne velmi obtížné ho stejnoměrně dodávat") 1 a proto ho nahradil jeho bratranec Pat Lennon.
Celé znění oficiální zprávy.

Pat Lennon

Oba dva spolu s Markem a Kippem Lennonem účinkují ve skupině Venice, její stránku najdete zde.

Zdroj:
  A Fleeting Glimpse
  Venice Central

1After a fair amount of vocal rehearsals, and a fair amount of frustration, it has been decided that it would be best if Pat replace me as the vocalist that sings all the high parts for the Roger Waters tour of "The Wall." Unfortunately, the vocal part I was assigned ended up out of my natural range, and made it very difficult for me to consistently deliver......and I don't like "not delivering." Luckily for Pat, and for Venice, these parts seem to be in his "wheelhouse" (the strong part of his voice).

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking