keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 1h 40m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že ve video EP k albu Final Cut se Waters zpovídá u psychologa, který má jméno složené ze jmen režiséra a producenta filmu The Wall? (A. Parker-Marshall) Víte, že odhadovaný příjem Pink Floyd v roce 1994 a 1995 činil 62 mil. dolarů (2.5 miliardy korun)? Víte, že roli amerického vojáka ve filmu 3 sezóny v pekle hraje Zdeněk Fráz?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

19.08.2010Některá alba Pink Floyd mizí z obchodů.
 Jedná se o důsledek prohrané soudní pře mezi skupinou a EMI.
  O tomto soudním sporu jsme psali v této novince. Po ukončení soudu se již EMI nepodařilo uzavřít novou distribuční smlouvu a tak již není oprávněna k distribuci alb skupiny jak v elektronické podobě tak na CD. EMI může doprodat již vylisovaná CD nemá však již právo vylisovat další.

 Již před měsícem začala mizet alba skupiny z iTunes či Amazon MP3. Problém se dotýká všech alb po Dark Side Of The Moon. Album Dark Side Of The Moon spolu s předchozími byly natočeny dle jiné smlouvy, které se soudní pře netýkala.

 Zákaz nových vydání CD se netýká nakladatelské skupiny Sony, která například vlastní práva na The Division Bell a Pulse pro území Severní a Jižní Ameriky, Austrálie či Japonska...

Zdroj:
  Brain Damage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking