keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -63d 4h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že se Chandler ze seriálu Přátelé o Pink Floydech zmiňuje ve druhém díle první série? Říká:" Líbání je jako ten bavič, co mluví předtím, než Pink Floydi spustí." Víte, že po skladbě One Of These Days na DVD Pink Floyd Live in Pompei je vidět, jak během svačiny floydi popíjejí pravou plzeňskou dvanáctku? Víte, že ve video EP k albu Final Cut se Waters zpovídá u psychologa, který má jméno složené ze jmen režiséra a producenta filmu The Wall? (A. Parker-Marshall)
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

08.09.2010Pár drobků o připravovaném turné The Wall Live - co se jinam nevešlo
 Jedná se o souhrn různých krátkých informací ne všechny jsou oficiální.
  Hned první se týká místa zkoušek. Jak jsme uvedli měly se konat v Mohegan Sun Arena ve městě Wilkes-Barre ve státu Pennsylvania USA, ale dle zákulisních informací nakonec zde probíhaly pouze zkoušky "stavitelů" zdi. Celá kapela se sešla později jinde, mluví se o Torontu kde logicky v úvahu připadá Air Canada Centre.

 Pokud jste zvědavi na zákulisí zkoušek tak Kipp Lennon začal psát svůj tour blog kde již nyní najdete pár fotografií ze zkoušek. Na Youtube se také objevil krátký cca 30 sekundový zvukový záznam údajně přímo ze zkoušky 3.8. 2010.

 No a naposledy: Zdroje blízké kapele mluví o tom, že by koncert v Torontu 15.9. 2010 nemusel být prvním, mluví se o tom že již tento víkend (11. a 12. 9. ) by měly proběhnout dvě soukromá představení "někde v USA"

 Termíny všech koncertů turné najdete zde.
Informace o turné najdete v našem speciálu. Informace o předprodejích vstupenek včetně cenového rozmezí a odkazů na prodejce na stránce tomu věnované zde.

Zdroj:
  A Fleeting Glimpse
  Venice

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking