keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -63d 5h 22m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skupina potřebovala 49 kamionů na převoz techniky v rámci Division Bell Tour? Víte, že v roce 1967 nahrávali ve studiu Abbey Road téměř ve stejný čas Pink Floyd svého "Pištce u brány svítání" a The Beatles "Kapelu osamělých srdcí seržanta Pepře"? Víte, že v jednom díle seriálu Dr. House věnovanému schizofrenii (6/I) padla zmínka o Sydu Barrettovi ("kytaristovi jedné anglické rockové skupiny")? Díl (jeho repríza) byl náhodou vysílán 7.7.2008 (TV NOVA), tedy v den 2. výročí smrti Syda Barretta.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

04.10.2010David Gilmour řekl ne své účasti na celém koncertu The Wall (upraveno)
 Na slibu že na jednom z koncertů vystoupí David Gilmour jako host (zazpíva a snad i zahraje Comfortably Numb) se nic nemění.
 &David Gilmour nabídl že vystoupí na turné The Wall Live pokud s ním Roger Waters vystoupí na benefiční akci The Hoping Foundation (více v zde).

 Později dostal Roger Waters nabídku, že může vystoupit v New Yorku na novém Yankee Stadium (jeho slavnostního otevření v roce 2009 se účastnil jako host majitele Hanka Steinbrennera více zde) pokud s ním bude celé představení hrát David Gilmour. Z toho ale sešlo. K této nabídce Waters řekl: "(David) by nikdy nehrál v The Wall. Jeho odpověď "ne" mi přišla během 20 minut. Ale to nevadí. Je to Ok. Nerozladilo mne to"1. Roger Waters zahraje v New Yorku 5. a 6. října v Madison Square Garden.


Zdroj:
  New York Post
  A Fleeting Glimpse

1”[David] would never do ‘The Wall`,”...”He got back to me with a ‘no’ within 20 minutes! But it’s fine. It’s OK. I wasn’t upset at all.”

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking