keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -63d 5h 5m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že název Several Species Of Small Furry Animals Gathered Together In A Cave And Grooving With A Pict z alba Ummagumma je nejdelší název rockové skladby v historii? Víte, že skupina potřebovala 49 kamionů na převoz techniky v rámci Division Bell Tour? Víte, že při jednom z koncertů R.Waters vyzval neukázněného (čti opilého) fanouška, aby přišel těsně pod podium a pak na něj plivnul?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

06.10.2010Fender ohlásil výrobu kopií basové kytary Rogera Waterse
 Společnost Fender se již dlouho dobu zabývá výrobou věrných kopií nástrojů slavných muzikantů. Nyní přišla řada na Rogera Waterse, jehož osobitá baskytara Fender Precision Bass (1970) tvořila velmi podstatnou část zvuku Pink Floyd.
  Celá baskytara je tvořena z dílů a doplňku sestavenými přesně tak, jak je Waters používá. Velmi autentický zvuk zajistí kvalitní snímače od společnosti Seymour Duncan – typ SPB-3 Quarter-libra split-coil. Černé, vroubkované potenciometry (Master Volume, Master Tone) a chromová ladicí mechanika. Tělo bude vyrobeno z javoru a ořechu. Ke kytaře samozřejmě dostanete popruh a Fender deixe gig bag – velmi kvalitní futrál.

 Watersův Precission je již druhý nástroj ze série Floydích nástrojů – již v roce 2008 vyrobil Fender legendární Black Strat Davida Gilmoura. Oproti „Black Stratu“ bude tato baskytara o mnoho levnější. Doporučená maloobchodní cena je $1199,99 což odpovída cca: 21 000 Kč.Zdroj:
  Brain Damage
  Fender

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking