keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 9h 0m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skladba Coming Back To Life budila posádku raketoplánu Columbia? Na webu NASA je záznam rozhovoru mezi posádkou a řídicím střediskem. Víte, že petrolejová lucerna kterou zapaluje voják v úvodních scénách filmu The Wall je českého původu, vyrábí ji firma Meva z Roudnice nad Labem? Víte, že postavu Pinka měl ve filmu The Wall hrát sám Roger Waters? Jeho kamerové zkoušky ale dopadly žalostně...
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

10.01.2011Harry Waters & Friends zahrají v Praze
 Jazzové vystoupení Harryho Waterse se špičkovými českými muzikanty se uskuteční 14.4. 2011 v pražské kavárně Potrvá a 17. 4. 2011 v klubu Jazz Dock
   Harry Waters, již v Čechách hrál na klávesy na turné Rogera Waterse (2002, 2007), jako host vystoupil v projektu Filipa Benešovského a přátel: The Wall 2009 v pražské O2 areně a spolu s Harry Waters Quartet se účastnil jazzového festivalu Jazzinec 2010. Samozřejmě že bude hrát i na letošních pražských koncertech Rogera Waterse.

Termíny
14. 4. 2011 20:00 - kavárna Potrvá Srbská 2, Praha 6
 Vstupné: 200Kč (předprodej), 250Kč (na místě)

17. 4. 2011 22:00 - Jazz Dock Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5
 Vstupné: 250Kč

 Po boku talentovaného londýnského pianisty na obou koncertech vystoupí špičkoví muzikanti české jazzové scény: saxofonista Jakub Doležal, na kontrabas zahraje Jan Greifoner a za bicí soupravu usedne Filip Jeníček. Na koncertu v Jazz Docku se pak přidají i hosté kterými jsou Filip Benešovský a Lada Soukupová.

 Aktuální informace najdete i na oficiálních stránkách koncertu www.danyhella.cz

 Čtyřiatřicetiletý Harry Waters se narodil do hudební rodiny. Dětství strávil obklopen muzikou kapely Pink Floyd. Hudební začátky mladého muzikanta se tedy dostavily již ve věku osmi let, kdy se poprvé setkal s pianem a osvojil si základy hry na něj. Během dospívání si pak vyzkoušel hraní v metalových, popových či funkových seskupeních. Ve svých dvaceti letech však propadl kouzlu jazzu. Ovlivněn tvorbou světových jazzových velikánů, jako Oscar Peterson či Keith Jarrett, našel cestu, která je mu nejbližší. Po angažmá z The Ozric Tentacles, Marianne Faithfull a Rogerem Watersem, si Harry založil vlastní jazzový kvartet. Obklopil se významnými jazzovými muzikanty jako jsou izraelský kontrabasista Yaron Stavi či australský saxofonista Brandon Allen.

Zdroj:
  www.danyhella.cz

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking