keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -49d 0h 31m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že když Mason 12.5.'11 přijel do londýnské O2 Areny, netušil, že na zkoušce na Wall uvidí s Watersem hrát i Gilmoura... "Nebylo to ještě vůbec jisté, mluvilo se třeba o Paříži," řekl Nick. "Takže bylo vážně hezké tam přijít a najednou vidět Davida." Víte, že na záznamu vystoupení Pink Floyd na Live 8 v roce 2005 se dvakrát v záběru do obecenstva objeví Davidova žena Polly Samson a jejich dva synové? Víte, že zvuk na albu The Piper at the Gates of Dawn dělal Syd tak, že všechny páčky, posuvníky a tlačítka ve studiu nastavil do nějakého obrazce, který se mu líbil?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

13.04.2011Autoportrét Syda Barretta byl ukraden
 Obraz zmizel z londýnské Idea Generation Galleryv sobotu 9. 4. 2011 z výstavy 'Syd Barrett Arts & Letters'
  Syd Barrett autoportrét Obraz o rozměrech 31cm x 23cm namaloval Syd Barrett mezi roky 1961-1962 a věnoval ho Libby Gausdenové. Ta se později stala jeho přítelkyní. Vástava 'Syd Barrett Arts & Letters' byla první veřejné představení tohoto díla. Jeho majitelka ve svém vyjádření apelovala na bezpečný návrat díla které má pro ní nejen finanční ale i velkou citovou hodnotu 1

 Eloise Rowley, manažer galerie potvrdil že byl obraz ukraden z londýnské Idea Generation Gallery, v sobotu 9.4. 2011 mezi 14:15-15:00. Na navrácení obrazu byla vypsána odměna £2,000.

Zdroj:
  Brain Damage

1"I am very upset at the theft of the painting, it has huge personal value to me and I am appealing for its safe return."

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking