keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -49d 2h 0m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom okamžiku v High Hopes jsou použity bubny z Bring The Boys Back Home z alba The Wall? Víte, že při posledním živém představení Pink Floyd v klasické sestavě na Live 8 při písni "Money" kamera krátce sjela ze záběru na podium a zabrala věhlasnou elektrárnu Battersea Power Station, známou z obalu alba Animals? Víte, že poslední písní, kterou zatím Pink Floyd hráli živě je Comfortably Numb? Hráli ji společně s Rogerem Watersem v rámci charitativního koncertu Live 8 2.7. 2005, který uspořádal Sir Bob Geldolf, dlouholetý přítel skupiny.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

13.04.2011Publikum v Miláně ukradlo a roztrhalo několik cihel ze zdi
 Divákům, na které spadly cihly na konci show The Wall v Mediolanum Forum di Assago v Miláně v Itálii 4. dubna, se jich několik podařilo odnést a roztrhat.
  Jak píše dopisovatel serveru Brain Damage Simon Wimpenny, tentokrát se prakticky celá zeď zřítila dopředu na pódium a do diváků. Asi 6 nebo 7 cihel spadlo do několika prvních řad stojícího publika. Když vyskočila ochranka a pokusila se cihly získat zpět (každá stojí $200), dav rychle pochopil, o co ochrance jde, a zbývající 2 nebo 3 cihly začal posílat dozadu. Jak cihly surfovaly po davu z dosahu ochranky, lidé si z nich začali odlupovat a trhat nejdříve rohy a pak celé strany. Když Roger vyšel na pódium a uviděl, jak jsou cihly trhány na kousky, ukázal na ně a začal se hlasitě smát. Cihly byly během pár sekund zničené a každý, komu se kus podařilo uzmout, začal se svým kouskem mávat na Rogera s kapelou, která se - když viděla, co se děje – také začala smát.1

Zdroj:
  Brain Damage

1"It was incredible, I don't think I've seen any other “wall fall” where ALL the bricks fell forward onto the stage and crowd. I'd guess maybe 6 or 7 bricks landed in the first few rows of the standing crowd and as security leapt up to try and recover a few of said bricks (which incidentally cost $200 each) the crowd could see what was happening and the remaining 2 or 3 bricks started to get passed further away from the front as the audience “crowd surfed” the bricks well out of reach of security. It was then that I could see little bits getting torn off the corners, then the sides and everyone wanted a piece of the brick. This all happened in the space of a couple of minutes and as Roger walked back onstage he could obviously see the couple of bricks getting ripped to bits and pointed and laughed out loud. I looked back over to one of the bricks and in the space of seconds it was destroyed, everyone that managed to get a piece started waving it in the air towards Roger and the band, it was incredible and a sight like I've never seen before. Dave, Snowy and everyone else were just in fits of laughter as they saw what was happening."

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking