keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -49d 1h 50m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že hlas, který uzavírá album The Dark Side Of The Moon, patří vrátnému z nahrávacího studia v Abbey Road Jerrymu Driscollovi? Víte, že petrolejová lucerna kterou zapaluje voják v úvodních scénách filmu The Wall je českého původu, vyrábí ji firma Meva z Roudnice nad Labem? Víte, že když Mason 12.5.'11 přijel do londýnské O2 Areny, netušil, že na zkoušce na Wall uvidí s Watersem hrát i Gilmoura... "Nebylo to ještě vůbec jisté, mluvilo se třeba o Paříži," řekl Nick. "Takže bylo vážně hezké tam přijít a najednou vidět Davida."
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

14.04.2011Roger Waters je již v Praze
 14.4. 2011 kolem 0:30 ho na Ruzyni přivítali členové našeho fanklubu
   Dnes (14.4. 2011) brzy ráno se podařilo několika členům fanklubu se na ruzyňském letišti setkat s Rogerem Watersem který přiletěl na pražské koncerty 15. a 16. 4. v O2 aréně z chorvatského Zahřebu.

 Roger přiletěl cca v půl jedný. Na letišti nás bylo pět, nikde žádní novináři ani tv štáby. Jeho člověk nám řekl, že si každý můžeme nechat podepsat jednu věc, a že není problém se s ním vyfotit. Byl hodně ochotný, bylo na něm vidět, že nikoho v tuhle dobu na letišti nečekal, a že je rád, že tam jsme. Ani nebyl moc unavený a to letěl přímo z koncertu v Záhřebu. Pak přišel Jon Carin, který hrál již Pink Floyd na Strahově a s Rogerem na obou minulých koncertech. Překvapilo ho, že po něm chceme také podpisy, tak se ochotně také podškrábnul. Následoval ho Dave Kilminster (falešný David Gilmour), který v ruce dřímal svého telecastera. Ten si chudák nejdřív musel všechno odložit, protože byl také hnedka zaplaven našimi dotazy a žádostmi o autogram. Pak všichni nasedli do přistavených mikrobusů a zamířili směr hotel.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking