keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -49d 1h 55m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Pink Floyd chystali v roce 1974 album s názvem "Household Objects", kde jedinými hudebními nástroji byly domácí pomůcky (příbor, lepící páska, kýbl atd.)? Floydi nahráli tři skladby, ale vydány byly v rámci kampaně Why Pink Floyd? až v roce 2011. Víte, že kytarista Eric Clapton pomáhal Rogerovi Watersovi skládat solové album The Pros and Cons of Hitch Hiking a že s ním vystupoval na jeho turné? Víte, že odhadovaný příjem Pink Floyd v roce 1994 a 1995 činil 62 mil. dolarů (2.5 miliardy korun)?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

19.04.2011Nizozemská vystoupení Rogera Waterse 9. a 11. 4. 2011 vyvolala spor
 Kontroverzní reakce vyvolala část vystoupení kde Roger Waters střílí do diváků imitací samopalu.
  Jedná se o standardní součást koncertu, naneštěstí v poledne v sobotu 9.4. 2011 (tedy v den druhého nizozemského koncertu The Wall) v obchodním domě Ridderhof Mall v městečku Alphen aan den Rijn (nachází se cca 20km jihozápadně od Amsterdamu) zastřelil čtyřiadvacetiletý šílený střelec samopalem šest lidí dalších jedenáct bylo zraněno (z toho čtyři těžce, sedm lehce).
 Část holandská médií proto označuje vystoupení Rogera Waterse za 'Hanebné' & 'Necitlivé' ('Shameful' & 'Insensitive'). Avšak není známo zda o této tragédii Roger Waters věděl.

 Nejnovější informace z dění kolem turné, složení kapely včetně životopisů jednotlivých členů, průvodce albem The Wall či překlad Watersova vyznání ke zdi. najdete v našem webovém speciálu.
 Termíny všech koncertů turné najdete zde. Informace o předprodejích vstupenek včetně cenového rozmezí a odkazů na prodejce pak na stránce tomu věnované zde.

Zdroj:
  A Fleeting Glimpse
  Dutch News
  Quentin Rademarker

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking