keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -49d 1h 30m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že poslední písní, kterou zatím Pink Floyd hráli živě je Comfortably Numb? Hráli ji společně s Rogerem Watersem v rámci charitativního koncertu Live 8 2.7. 2005, který uspořádal Sir Bob Geldolf, dlouholetý přítel skupiny. Víte, že píseň Empty Spaces obsahuje v levém kanálu tajný vzkaz, který lze poslouchat pouze, když je skladba puštěná pozpátku? Víte, že Nick Mason dostal zaplaceno od Audi za řízení repliky Auto Union typ D přesně stejnou sumu jako původní testovací jezdec a to dokonce v říšských markách?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

02.05.2011Roger Waters oznámil další koncert turné The Wall Live
 Koncert se bude konat v Aténách 8. 7. 2011
  Předprodej vstupenek začíná 10.5. 2011. V této souvislosti bych chtěl připomenout oficiální zdůvodnění posunutí milánských koncertů (viz zde) tedy natáčení živého záznamu show v Řecku...

 Nejnovější informace z dění kolem turné, složení kapely včetně životopisů jednotlivých členů, průvodce albem The Wall či překlad Watersova vyznání ke zdi. najdete v našem webovém speciálu.
 Termíny všech koncertů turné najdete zde. Informace o předprodejích vstupenek včetně cenového rozmezí a odkazů na prodejce pak na stránce tomu věnované zde.

Zdroj:
  RogerWaters.com

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking