keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -49d 1h 23m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skladba Coming Back To Life budila posádku raketoplánu Columbia? Na webu NASA je záznam rozhovoru mezi posádkou a řídicím střediskem. Víte, že Pink Floyd hráli desku The Wall na koncertech jen devětadvacekrát, ale vždy za zdí z kartonu? Víte, že album Dark Side of the Moon sa v americkej albumovej hitparade udržal 736 tyzdnov /14 rokov/?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

12.05.2011Pink Floyd vystoupili na turné Rogera Waterse The Wall Live 12.5. 2011 v Londýně
 David Gilmour tak splnil svůj slib, který dal Rogeru Watersovi při přípravě jejich společného vystoupení ve prospěch nadace The Hoping Foundation. Nick Mason se k oběma nečekaně připojil na poslední skladbu Outside The Wall.
  David Gilmour zahrál a zazpíval sólo ve skladbě Comfortably Numb, přesně podle slibu (detaily zde) a co víc, objevil se i v poslední skladbě (Outside The Wall) i s Nickem Masonem, který hrál na tamburínu, došlo i na vzájemné objetí Davida Gilmoura a Rogera Waterse. Je to tak teprve podruhé za posledních 30 let, kdy Pink Floyd vystoupili v sestavě s Rogerem Watersem - viz předdchozí společné vystoupení. Vystoupení Davida v Comfortably Numb v HD kvalitě najdete zde, Pink Floyd na Outside The Wall též v HD můžete shlédnout zde:


zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking