keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -44d 22h 25m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že když Mason 12.5.'11 přijel do londýnské O2 Areny, netušil, že na zkoušce na Wall uvidí s Watersem hrát i Gilmoura... "Nebylo to ještě vůbec jisté, mluvilo se třeba o Paříži," řekl Nick. "Takže bylo vážně hezké tam přijít a najednou vidět Davida." Víte, že v seriálu Randall and Hopkirk hraje hlavní roli otec Guye Pratta (a v 5. díle je Battersea Powerplant ještě fuknční) Víte, že skladbu "In The Flesh?" nehráli Pink Floyd nikdy živě? Na koncertech The Wall je za ně hrála "zástupná kapela" a Pink Floyd jiná vystoupení s touto skladbou nikdy neměli.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

03.06.2011Chystá se obří reedice alb Pink Floyd
 Po úspěšném dojednání nové smlouvy s EMI se chystá velká reedice alb Floydů s množstvím bonusů.
  Pink Floyd se ve spolupráci s EMI se chystají vydat přímo smršť nahrávek včetně těch doposud nevydaných, sběratelských kolekcí pod názvem Why Pink
Floyd...?

 Jako první budou 26 Září 2011 k dostání rozšířené 'deluxe edition' a 'special edition' verze mistrovského díla Pink Floyd The Dark Side Of The Moon, v šestidiskovém 'Immersion' kompletu a dvoudiskové 'Experience' verzi, stejně jako ve sběratelské edici vinylových LP a různých digitálních formátech. Dále bude k zvlášť k dispozici 14 digitálně remasterovaných studiových alb jako komplet.

 Více na stránkách Pink Floyd zde a na Brain Damage zde je podrobný popis jednotlivých dílů reedice (anglicky)

 PS: Této rozsáhlé reedici se budeme na našich stránkách v dohledné době podrobně věnovat a přineseme podrobný popis toho, co nás fanoušky čeká.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking