keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -44d 22h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že prase jménem Algie, které můžete vidět na obalu Animals, vyrobila firma Zeppelin? Poté, co první den fotografům prase uletělo, musel být z bezpečnostních důvodů na 4 hodiny přerušen provoz na letišti Heathrow. Víte, že se Chandler ze seriálu Přátelé o Pink Floydech zmiňuje ve druhém díle první série? Říká:" Líbání je jako ten bavič, co mluví předtím, než Pink Floydi spustí." Víte, že hlas, který je slyšet ve skladbě "Yet Another Movie" patří Humphrey Bogartovi a pochází ze známé scény filmu Casablanca?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

15.08.20112011 LP edice DSOTM, WYWH a The Wall již brzy.
 Alba Dark Side of The Moon, Wish You Were Here a The Wall vyjdou po letech opět na LP v rámci komplexní kampaně Why Pink Floyd jako 2011 Remastered Version.
  Nového vydání na LP se dostává třem nejslavnějším albům Pink Floyd, kterých se prodaly desítky milionů kusů po celém světě, v jejich originálním formátu. Všechny tři vinyly budou vydány v originální podobě a budou digitálně remasterovány Jamesem Guthriem v r. 2011. Spolu s deskou, která bude mít originální grafické řešení v podobě rozevíracího obalu a dalších obrázků uvnitř, dostanete i možnost si zdarma stáhnout album z internetu ve formátu mp3 v kvalitě 320 kb/s. DSOTM bude vydáno 27. září 2011, WYWH bude vydáno 7. listopadu 2011 a The Wall má datum vydání určeno na 28. února 2012.

Zdroj:
  BrainDamage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking