keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -13d 14h 16m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že ve filmu Potomci lidí režiséra Alfonse Cuaróna se objeví létací prase jako pocta kapele Pink Floyd? Víte, že i přes hymnu fotbalového Liverpoolu FC, která je obsažena na albu Meddle je Waters velkým příznivcem londýnských 'Gunners' ? (Arsenal FC) Víte, že David Gilmour sa objavil spolu s Bobom Geldofom na jednej z posledných párty Freddieho Mercuryho? Majú dokonca spolu aj fotografiu, kde je Freddie vo veľmi žalostnom stave. Nové
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

15.08.20112011 LP edice DSOTM, WYWH a The Wall již brzy.
 Alba Dark Side of The Moon, Wish You Were Here a The Wall vyjdou po letech opět na LP v rámci komplexní kampaně Why Pink Floyd jako 2011 Remastered Version.
  Nového vydání na LP se dostává třem nejslavnějším albům Pink Floyd, kterých se prodaly desítky milionů kusů po celém světě, v jejich originálním formátu. Všechny tři vinyly budou vydány v originální podobě a budou digitálně remasterovány Jamesem Guthriem v r. 2011. Spolu s deskou, která bude mít originální grafické řešení v podobě rozevíracího obalu a dalších obrázků uvnitř, dostanete i možnost si zdarma stáhnout album z internetu ve formátu mp3 v kvalitě 320 kb/s. DSOTM bude vydáno 27. září 2011, WYWH bude vydáno 7. listopadu 2011 a The Wall má datum vydání určeno na 28. února 2012.

Zdroj:
  BrainDamage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking