keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 1h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že na konci alba The Dark Side of The Moon říká hlas "there´s no dark side IN the moon,... Víte, že na konci alba Wish You Were Here hraje Rick Wright několik tónů z refrénu skladby See Emily Play jako poctu Sydu Barrettovi, který se objevil ve studiu během nahrávání alba? Víte, že po skladbě One Of These Days na DVD Pink Floyd Live in Pompei je vidět, jak během svačiny floydi popíjejí pravou plzeňskou dvanáctku?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

20.05.2014Začal předprodej kolekce Pink Floyd - The Division Bell 20th Anniversary
 Vydání je plánováno na 30.6. 2014.
 20. výročí alba The Division Bell  V setu najdete očekávanou dvou vinylovou verzi alba remasterovanou z originálních analogových pásů Dougem Saxem v The Mastering Lab (obaly jsou dílem Hipgnosis/StormStudios), dále zde najdete repliky červeného 7'' singlu Take it Back, 7'' průhledného a 12'' modrého singlu High Hopes, remasterované album The Division Bell a Blu-ray disk obsahující album v HD Audio, dosud nevydanou 5.1. surround verzi smíchanou a zmasterovanou Andy Jacksonem a Damonem Iddinsem a klip k Marroned, skladbě která vyhrála v roce 1994 Grammy za nejlepší rockovou instrumentální skladbu (běžel na oficiálních stránkách před začátkem předprodeje viz) který režíroval v dubnu 2014 Aubrey Powell ze studia Hipgnosis. Chybět nebude ani pět sběratelských tisků.

 Vinylové dvojalbum the Division Bell bude také v prodeji samostatně, spolu s poukazem na stažení alba v digitální formě.

 Předprodej alba byl zahájen dnes na Amazonu set za £148.99 zde, samostatné vinyly pak za £25.25 najdete zde. Pokud preferujete německý Amazon pak set za EUR 147,34 je zde a vinyly za EUR 35,57 zde (Amazon Germany jako datum doručení uvádí dokonce 27. 6.!?). Existuje i možnost koupení přímo ze stránek pinkfloyd.com

Zdroj:
  Brain Damage
  Oficiální stránka #TDB20/a

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking