keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 1h 1m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skinheadi ve filmu The Wall jsou "skuteční" a během natáčení některých scén byl problém zvládnout jejich nehranou agresivitu? Víte, že skladba Poles Apart z Alba The Division Bell je otevřeným dopisem Davida Gilmoura Sydu Barretovi a Rogeru Watersovi? Víte, že v jednom díle seriálu Dr. House věnovanému schizofrenii (6/I) padla zmínka o Sydu Barrettovi ("kytaristovi jedné anglické rockové skupiny")? Díl (jeho repríza) byl náhodou vysílán 7.7.2008 (TV NOVA), tedy v den 2. výročí smrti Syda Barretta.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

23.05.2014Roger Waters a Nick Cave píší hudbu pro nové album Marianne Faithfull
  Album 'Give My Love to London' bude vydáno v září 2014.
 2Marianne Faithfull
  Texty na albu složí Marianne Faithfull o hudební složku se "postarají" hostující umělci včetně Pat Leonarda, Toma McRae a Steve Earle. Roger Waters se ale nebude podílet na samotném nahrávání alba ve studiu.

 Marianne Faithfull již jednou na svém albu použila skladbu Rogera Waterse. A to na svém albu Vagabond Ways z roku 1999, kde vydala skladbu Incarceration of a Flower Child ( video) napsanou Rogerem Watersem v roce 1968. Tato skladba nebyla nikdy skupinou Pink Floyd nahrána (text prý údajně odkazuje na Syda Barreta, což Roger Waters nikdy nepotvrdil).

Zdroj:
  Brain Damage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking