keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 0h 56m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom díle seriálu "The Simpsons" s názvem Zlatá Devedesátá když Homer rozděluje majetek bere sebou desku Dark Side Of The Moon? Víte, že skladba Mihalis na sólové desce Davida Gilmoura je pojmenována podle Davidovy lodi, kterou koupil v Řecku? (Mihalis = řecky Michael) Víte, že kytarový motiv písně What Do You Want From Me použil David Gilmour již 16 let předtím v písni Raise My Rent ze svého debutového sóloalba?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

01.06.2014Nový klip Rogera Waterse
 Na webu se objevilo video natočené ke skladbě Rogera Waterse "The Child Will Fly" nahrané na podporu charity Fundación Alas.
  Skladbu "The Child Will Fly" natočil Roger Waters před šesti lety na podporu charitativní organizace Fundación Alas, která se snaží zlepšit vzdělání a úroveň zdravotní péče dětí v latinské Americe. Fond sesbíral 2 milióny dolarů pro 22 dětských center pomáhající více než 2000 chudých dětí.
Před dvěma lety si, během turné The Wall, kdy měl Waters devět koncertů v Buenos Aires vybral toto město k natočení klipu.

 Na samotné skladbě se podílelo kromě Rogera Waterse i několik dalších umělců Shakira, Eric Clapton, Pedro Aznar a Gustavo Cerati (který napsal text). Klip režíroval Argentine Diego Kaplan a před nedávnem byl zveřejněn na internetu. Pokud byste chtěli vidět i dokument z natáčení tak ho naleznete zde.Zdroj:
  Brain Damage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking