keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 0h 29m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že po skupině byla pojmenována planetka 19367 Pink Floyd? Víte, že na DVD Pink Floyd: Live at Pompeii Floydi popíjejí při jedné "volné konverzaci" Plzeňské pivo? Na lahvi je nápis "Pilsner Urquell", což dokazuje místo původu. Víte, že ve filmu Potomci lidí režiséra Alfonse Cuaróna se objeví létací prase jako pocta kapele Pink Floyd?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

08.07.2014Vydání nového alba Pink Floyd bylo oficiálně potvrzené
 Na oficiálních stránkách Pink Floyd byla zveřejněna zpráva, která potvrzuje vydání nového alba v říjnu 2014
  Zpráva potvrzující vznik nového řadového alba skupiny byla zveřejněna 7.7. 2014 v aktualitách na oficiálních stránkách skupiny.
"Pink Floyd může potvrdit vydání nového alba, The Endless River, v říjnu 2014. Album je náladou a hudbou postavené na nahrávkách z natáčení alba The Division Bell 1993/4 na kterých se podíleli David Gilmour, Nick Mason a Rick Wright. Album je produkováno Davidem Gilmourem spolu s Philem Manzanerou a Youthem (Martin Glover z The Orb). Zvukovým mistrem je Andy Jackson. Práce na albu stále pokračují, více informací bude zveřejněno na konci léta"<1>.

Zde můžete vidět playlist očekáváného alba.

Zdroj
  Pink Floyd official site

1"'THE ENDLESS RIVER'
Pink Floyd can confirm that they are releasing a new album, The Endless River, in October 2014. It is an album of mainly ambient and instrumental music based on the 1993/4 Division Bell sessions which feature David Gilmour, Nick Mason and Richard Wright. The album is produced by David Gilmour with Phil Manzanera, Youth and recording engineer Andy Jackson. Work is still in progress, but more details to come at the end of the summer."

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking