keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -15d 23h 36m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v písni Learning to Fly je použit útržek z předletové přípravy a komunikace Davida Gilmoura a Nicka Masona při Masonově prvním samostatném letu? Víte, že roli amerického vojáka ve filmu 3 sezóny v pekle hraje Zdeněk Fráz? Víte, že Pink Floyd jsou první kapelou na světě, která začala ve větším využívat pro komponování hudby syntezátory a podíleli se na jejich zdokonalování?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

11.08.2014David Gilmour se připojil k signatářům otevřeného dopisu apelujícímu proti rozdělení Spojeného království
 Více než dvě stě veřejně známých osobností podepsalo otevřený dopis lidem Skotska, který naléhá aby v nastávajícím referendu o samostatnosti volili Ne.
 Referendum o nezávislosti Skotska se bude konat 18.9. 2014. Položenou otázka bude "Should Scotland be an independent country?" tedy "Mělo by být Skotsko nezávislou zemí?"

V otevřeném dopise signatáři (v jejich seznamu najdeme jména jako Stephen Hawking, Terry Jones, Mick Jagger, Andrew Lloyd Webber, Dame Vera Lynn (ano, je to opravdu ona, letos jí je 97 let), Sting a samozřejmě David Gilmour) říkají "Zůstaňme spolu. To, co nás spojuje, je mnohem důležitější, než to, co nás rozděluje" 1.

Zdroj:
  The Guardian
  Twitter

<1>"The decision on whether to leave our shared country is, of course, absolutely yours alone. Nevertheless, that decision will have a huge effect on all of us in the rest of the United Kingdom. We want to let you know how very much we value our bonds of citizenship with you, and to express our hope that you will vote to renew them. What unites us is much greater than what divides us. Let's stay together."

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking