keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -15d 23h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že při skladbě Money na koncertu Live 8 se Roger Waters a Nick Mason rytmicky nesešli v úvodu písně? Chyba je slyšet v záznamu přímého přenosu, později byla vyretušována. Víte, že při turné The Wall už Rick Wright nebyl členem kapely a hrál pouze jako najatý muzikant? Víte, že skupina je spomínaná aj vo filme Občanský průkaz?? V krčme drží mladý Čambora album Wish You Were Here a podá ho Petrovi, ktorý sedí oproti nemu. Nové
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

11.08.2014Otevření výstavy Pink Floyd Exhibition - Their Mortal Remains je odloženo
 Evolve Devolve - organizátor výstavy dnes oznámil, že není schopen vybudovat a tudíž ani otevřít výstavu v ohlášeném termínu 14. září 2014. Předprodej lístků byl zastaven, prodané vstupenky zůstávají v platnosti, či mohou být vráceny v místě prodeje. Nové datum otevření výstavy bude oznámeno.
 Více o výstavě v naší starší novince.
Celý text oznámení:
"Evolve Devolve, the Italian promoters of The Pink Floyd Exhibition, have announced today that the Exhibition, due to start on 18 September 2014 in Milan, has had to be postponed due to production delays. Building the complex Exhibition to the required specification has made it impossible to make the opening date.

"Tickets sales for the Exhibition are currently suspended. Existing ticket purchases will remain valid once the new exhibition dates are announced or can be refunded at point of purchase."

Zdroj:
  Brain Damage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking