keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 0h 51m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že hlas, který uzavírá album The Dark Side Of The Moon, patří vrátnému z nahrávacího studia v Abbey Road Jerrymu Driscollovi? Víte, že ve video EP k albu Final Cut se Waters zpovídá u psychologa, který má jméno složené ze jmen režiséra a producenta filmu The Wall? (A. Parker-Marshall) Víte, že ač nahrávali ve stejném studiu, D. Gilmour se nikdy osobně nesetkal s J. Lennonem?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

06.09.2014V listopadu vyjde aktualizované vydání knihy Mind Over Matter Pink Floyd od Storma Thorgersona a Petera Curzona oslavující obrazotvornost Pink Floyd
 Kniha, ve které oproti předchozímu vydání přibylo 32 stránek děl vzniklých od posledního vydání v roce 2007, vyjde 30. listopadu.
 Storm Thorgerson a Peter Curzon Mind Over Matter Pink Floyd Na knize se kromě Storma Thorgersona podíleli i ostatní tvůrci, kteří pracovali na vizuálech Pink Floyd. V tomto vydání přibyla díla ze setu Oh By The Way, socha "drátěné krávy" k 40. výročí Atom Heart Mother, díla z kampaně Why Pink Floyd? a k 40. výročí the Dark Side Of The Moon.

 Cena knihy byla stanovena na £29.95 či 33,71 EUR.Předobjednávky s garancí nejnižší ceny již přijímá Amazon UK, Amazon Německo

Zdroje:
  Brain Damage

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking