keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -15d 23h 55m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom z dílů seriálu Simpsnovi, s českým názvem "Šťastná doba hippies", prožívá jedna z postav (Ned Flanders) halucinace, způsebené požitím drogy, a mimo jiné vidí i pochodující kladiva z filmu The Wall? Víte, že při turné The Wall už Rick Wright nebyl členem kapely a hrál pouze jako najatý muzikant? Víte, že skladba Mihalis na sólové desce Davida Gilmoura je pojmenována podle Davidovy lodi, kterou koupil v Řecku? (Mihalis = řecky Michael)
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

28.09.2014Informace z NEOFICIÁLNÍHO zdroje: výstava v Miláně je definitivně zrušena!
 Tuto ještě jednou zdůrazňujeme NEOFICIÁLNÍ informaci získal server A Fleeting Glimpse, který má obvykle velmi dobré zdroje. Oficiální prohlášení se čeká v brzké době.
   Podle informací se za poslední dva týdny neprobíhaly žádné dokončovací aktivity, všechny očekávané exponáty jsou stále v Londýně a objevil byl i prý problém s ohlášeným datem ukončení výstavy (18.1. 2015), které se kryje s termíny rezervovanými již jinými akcemi 1
Zdroj:
  A Fleeting Glimpse

1"Pink Floyd Exhibition Shock! We have received information from an UNOFFICIAL source that the Pink Floyd Exhibition planned for Milan has been cancelled. We repeat, this information comes from a completely unofficial source. It's claimed that all parties concerned have broken their backs over the last 2 weeks to make the exhibition happen but due to a variety of reasons the event will not go ahead. We are told that the Milan City Administration would not allow the Pink Floyd Exhibition to go past it's proposed finish date (18 January 2015) as other exhibitions had already been booked. Apparently a lot of construction of the Exhibition had already been undertaken in London. We are also advised that apparently all items that were due to be displayed are still in London (We were wrong thinking the Division Bell heads were in Milan as we mentioned in a previous report). We have no word on how to get refunds (if this turns out to be true) but no doubt that information will surface soon. We are expecting a statement to be issued by the Milan organisers (Evolve Devolve) soon. Again, we must stress that this information is completely unofficial and we suggest that you wait for an official statement to be made before you go seeking refunds. (Filed 29 Sept) The above information comes from an anonymous source although we wish to place on record our thanks to "Cymbaline: Pink Floyd Fan Club" (Italy)"

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking