keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -15d 23h 45m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že při turné The Wall už Rick Wright nebyl členem kapely a hrál pouze jako najatý muzikant? Víte, že v "psí" skladbě Seamus je slyšet jak někdo řekne "He is the real dog", těsně před jedním z psích sól? Víte, že školní přezdívka Davida Gilmoura byla Fred?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

01.10.2014Roger Waters vydal prohlášení k novému albu Pink Floyd Endless River
 Roger Waters cítil potřebu se vyjádřit k novému albu Pink Floyd na svých facebookových stránkách, v závěru příspěvku ještě zmínil své vystoupení v Bruselu.
  V první části svého otevřeného dopisu Roger vyjadřuje svůj postoj k novému albu Pink Floyd."někteří lidé se ptali mé ženy Laurie na mé nové album které vyjde v listopadu. Ehm? Žádné album mi nevychází, tito lidé jsou pravděpodobně zmatení. David Gilmour a Nick Mason mají nové album, které vyjde.Jmenuje se Endless River. David a Nick tvoří skupinu Pink Floyd. Na druhou stranu, nejsem součástí Pink Floyd. Opustil jsem Pink Floyd v roce 1985, to je před 29 lety. Neměl jsem nic společného se studiovými alby Pink Floyd: Momentary Lapse Of Reason a The Division Bell ani s turné Pink Floyd v letech 1987 a 1994, a nemám nic co do činění ani s Endless River. Uf! To není žádná velká věda lidé, vzpamatujte se." 1

 Plynule navazuje informací o své cestě do Bruselu, (kde v parlamentu zahrál svou novou skladbu Lay Down Jerusalem (If I Had Been God) viz starší novinka pozn. překladatele) vyjadřuje nesouhlas s politikou USA, UK a EU vůči Izraeli a vyzývá čtenáře, aby si poslechli svědectví z průběhu operace Protective Edge proběhlé v červenci a srpnu v Gaze a udělali si svůj názor, celé to zakončuje větou "stát tiše a nezúčastněně je největší hřích ze všech"

Zdroj:
 Facebook

1"Dear Friends
Some people have been asking Laurie, my wife, about a new album I have coming out in November. Errhh? I don't have an album coming out, they are probably confused. David Gilmour and Nick Mason have an album coming out. It's called Endless River. David and Nick constitute the group Pink Floyd. I on the other hand, am not part of Pink Floyd. I left Pink Floyd in 1985, that's 29 years ago. I had nothing to do with either of the Pink Floyd studio albums, Momentary Lapse of Reason and The Division Bell, nor the Pink Floyd tours of 1987 and 1994, and I have nothing to do with Endless River. Phew! This is not rocket science people, get a grip.

On another subject, my recent trip to Bruxelles was very moving. To listen to the testimony of some of those present in Gaza during the euphemistically named Operation Protective Edge, July and August 2014 was deeply disturbing. I am still non plussed by the acquiescence of the governments of the USA, UK and EU to the policies of the current Israeli administration. Should we encourage our leaders to sue for a peaceful solution or not? Here is a link to the findings of The Russell Tribunal on Palestine emergency session 2014:

http://www.russelltribunalonpalestine.com/en/sessions/extraordinary-session-brussels/findings

Please study these findings and any rebuttals and then make up your own minds. Whatever you decide, let us all agree that, "To stand by silent and indifferent is the greatest sin of all."
Love
Roger "
/i

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking