keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -48d 7h 9m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom díle seriálu Dr. House věnovanému schizofrenii (6/I) padla zmínka o Sydu Barrettovi ("kytaristovi jedné anglické rockové skupiny")? Díl (jeho repríza) byl náhodou vysílán 7.7.2008 (TV NOVA), tedy v den 2. výročí smrti Syda Barretta. Víte, že Petr Kalandra, český skladatel a hudebník, jenž se nejvíce proslavil jako člen skupiny Marsyas, zemřel přesně rok po koncertě Pink Floyd na Strahově? Víte, že při natáčení Gilmourova DVD Remember That Night natáčel shodou náhod ve vedlejším studiu Roger Waters? Oba se krátce setkali - ale setkání bylo poměrně dost chladné...
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

13.09.2017Zahájení prodeje nových triček
 Vážení fanoušci,

jsme upřímně radi, že Vám můžeme oznámit, že u příležitosti dnešního slavnostního dne (projekce Live In Pompeii v kinech) vydává náš fanklub trika se zcela novým motivem "KEEP TALKING"! Prodej prostřednictvím webových stránek bude zahájen k 14.9., přičemž exkluzivní předprodej bude možný v rámci projekce v Live In Pompeii v kině Aero.

Kromě trik vám bude k dispozici i velmi kvalitní mikina, která bude na objednávku s termínem dodání cca na začátku prosince.

Více informací v sekci Nabízíme.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking