keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -69d 22h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skladbu "In The Flesh?" nehráli Pink Floyd nikdy živě? Na koncertech The Wall je za ně hrála "zástupná kapela" a Pink Floyd jiná vystoupení s touto skladbou nikdy neměli. Víte, že spolupráce Erica Claptona a R. Waterse na albu The Pros and Cons of Hitch Hiking se zrodila na základě spolupráce na soundtracku k filmu Johna Hurta "The Hit"? Víte, že na tiskové konf. k albu TDB v Londýně (30.11. 1993) byl i novinář z ČTK? Říkal, že lidé budou zvědaví na Pink Floyd bez Waterse a ptal se, zda PF nemají pro Čechy nějaký vzkaz. David odpověděl, že mají přijít a doufá, že splní jejich očekávání.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

11.12.2018Nick Mason přidává koncerty
 Nick Mason se svojí kapelou Saucerful Of Secrets rozšiřuje turné o další sady koncertů.

V rozmezí od 12. března do 22. dubna 2019 pánové navštíví města Severní Ameriky (Seattle, San Francisco, Los Angeles, Phoenix, Denver, Houston, Miami, Atlanta, St. Louis, Milwaukee, Minneapolis, Chicago, Indianapolis, Columbus, Akron, Detroit, Buffalo, Wilingford, Boston, Montreal, Toronto, New York, Philadelphia, Washington), aby se následně vrátil zpět do Evropy - na Britské ostrovy, kde je v plánu celkem 5 koncertů (Cardiff, Aylesburry, Cambridge a dvoják ve slavném sále Roundhouse v Londýně).

Zcela horkou novinkou pak je návrat zpět na evropský kontinent, kdy Nickova kapela potěší 20. července návštěvníky německého festivalu v Loreley!

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking