keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -1d 7h 58m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že se Chandler ze seriálu Přátelé o Pink Floydech zmiňuje ve druhém díle první série? Říká:" Líbání je jako ten bavič, co mluví předtím, než Pink Floydi spustí." Víte, že Davidova píseň Castellorizon z jeho sólového alba On An Island byla pojmenována podle řeckého ostrova ležícího nedaleko Rhodu, kde má David i svůj vlastní dům? Víte, že Roger Waters použil v písni A Perfect Sense, part 3 na album Amused to Death hlas počítače HAL 9000 z filmu 2001: Vesmírná Odysea?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

11.12.2018Nick Mason přidává koncerty
 Nick Mason se svojí kapelou Saucerful Of Secrets rozšiřuje turné o další sady koncertů.

V rozmezí od 12. března do 22. dubna 2019 pánové navštíví města Severní Ameriky (Seattle, San Francisco, Los Angeles, Phoenix, Denver, Houston, Miami, Atlanta, St. Louis, Milwaukee, Minneapolis, Chicago, Indianapolis, Columbus, Akron, Detroit, Buffalo, Wilingford, Boston, Montreal, Toronto, New York, Philadelphia, Washington), aby se následně vrátil zpět do Evropy - na Britské ostrovy, kde je v plánu celkem 5 koncertů (Cardiff, Aylesburry, Cambridge a dvoják ve slavném sále Roundhouse v Londýně).

Zcela horkou novinkou pak je návrat zpět na evropský kontinent, kdy Nickova kapela potěší 20. července návštěvníky německého festivalu v Loreley!

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking