keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -39d 5h 42m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skupina je spomínaná aj vo filme Občanský průkaz?? V krčme drží mladý Čambora album Wish You Were Here a podá ho Petrovi, ktorý sedí oproti nemu. Nové Víte, že když Mason 12.5.'11 přijel do londýnské O2 Areny, netušil, že na zkoušce na Wall uvidí s Watersem hrát i Gilmoura... "Nebylo to ještě vůbec jisté, mluvilo se třeba o Paříži," řekl Nick. "Takže bylo vážně hezké tam přijít a najednou vidět Davida." Víte, že Pink Floyd se jmenují po dvou bluesmanech z Georgie, Pinkovi Anderssonovi a Floydovi Councilovi?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

11.12.2018Nick Mason přidává koncerty
 Nick Mason se svojí kapelou Saucerful Of Secrets rozšiřuje turné o další sady koncertů.

V rozmezí od 12. března do 22. dubna 2019 pánové navštíví města Severní Ameriky (Seattle, San Francisco, Los Angeles, Phoenix, Denver, Houston, Miami, Atlanta, St. Louis, Milwaukee, Minneapolis, Chicago, Indianapolis, Columbus, Akron, Detroit, Buffalo, Wilingford, Boston, Montreal, Toronto, New York, Philadelphia, Washington), aby se následně vrátil zpět do Evropy - na Britské ostrovy, kde je v plánu celkem 5 koncertů (Cardiff, Aylesburry, Cambridge a dvoják ve slavném sále Roundhouse v Londýně).

Zcela horkou novinkou pak je návrat zpět na evropský kontinent, kdy Nickova kapela potěší 20. července návštěvníky německého festivalu v Loreley!

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking