keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -7d 21h 9m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že album Delicate Sound Of Thunder bylo první nahrávkou populární hudby vynesenou do kosmu? (posádkou sovětské lodi Sojuz!) Víte, že při turné The Wall už Rick Wright nebyl členem kapely a hrál pouze jako najatý muzikant? Víte, že v seriálu Randall and Hopkirk hraje hlavní roli otec Guye Pratta (a v 5. díle je Battersea Powerplant ještě fuknční)
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

30.01.2019David Gilmour nabízí v aukci 120 svých kytar
 20. června 2019 proběhne v New Yorku, u aukčního domu Christies, výjimečná aukce v níž David Gilmour za účelem získání peněz pro charitativní účely nabídne přibližně 120 svých kytar.
 V dosud oznámeném výčtu nabízených nástrojů nechybí ani dva nejslavnější, které David Gilmour vlastní. Dražit se bude veleslavný černý Fender Stratocaster, který zní snad na všech deskách Pink Floyd od roku 1973 až do roku 1985, jehož repliku společnost Fender nabízí jako Gilmourův "signature" model - právě na tuto kytaru je nahráno asi nejslavnější sólo rockových dějin v písni Comfortably Numb.

Druhou veleslavnou kytarou nabídnutou v uvedené aukci bude Fender Stratocaster 0001. Troufáme si odhadovat, že "cenový odhad" Christies mezi 100 a 150 tisíci dolary je násobně podhodnocen u obou nástrojů.

Veškeré nástroje (celkem zhruba 120 kytar), které budou předmětem dražby, mají být vystaveny postupně v Londýně (27. až 31. března), Los Angeles (7. až 11. května) a před prodejem v New Yorku (14. až 19. června).

Více informací na stránkách aukční síně Christies.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking