keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -20d 4h 15m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že člen fanklubu Zdeněk Fráz spočítal, že na velkých plakátech na zastávkách MHD inzerujících koncerty The Wall Live 15. a 16. dubna 2011 v Praze bylo ve Zdi zobrazeno přesně 4723 cihliček? Víte, že poslední písní, kterou zatím Pink Floyd hráli živě je Comfortably Numb? Hráli ji společně s Rogerem Watersem v rámci charitativního koncertu Live 8 2.7. 2005, který uspořádal Sir Bob Geldolf, dlouholetý přítel skupiny. Víte, že skladbu "In The Flesh?" nehráli Pink Floyd nikdy živě? Na koncertech The Wall je za ně hrála "zástupná kapela" a Pink Floyd jiná vystoupení s touto skladbou nikdy neměli.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

01.07.2019Aukce kytar Davida Gilmoura
 Dne 21.6.2019 se v New Yorku uskutečnila dobročinná aukce prostřednictvím aukčního domu Christies
 David Gilmour prostřednictvím této aukce vydražil celkem 126 předmětů (v drtivé většině šlo o elektrické a akustické kytary, ale rovněž banjo, nebo kytarové zesilovače), přičemž mezi draženými nástroji byl i legendární černý Fender Stratocaster (známý jako "Black Strat") či legendární 0001 Strat.

Dražba celkově vynesla 21,5 milionu dolarů, přičemž Black Strat ustanovil nový rekord za nejdražší vydraženou kytaru historie - s cenou 3,975 milionu dolarů (3.3 milionu dolarů plus 20% poplatky). Veškerý výtěžek David Gilmour věnuje neziskové organizaci ClientEarth, která se zabývá bojem proti klimatickým změnám.

Seznam všech dražených předmětů včetně dosažených prodejních cen k dispozici zde.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking