keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -41d 17h 25m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že zvuk na albu The Piper at the Gates of Dawn dělal Syd tak, že všechny páčky, posuvníky a tlačítka ve studiu nastavil do nějakého obrazce, který se mu líbil? Víte, že v americkém sitcomu WKRP Cincinnati ve scéně ve které zní Dogs, a je slyšet vyjící psy, proběhne mezi aktéry tento dialog: "Slyšíš psy?" "Ano," podívá se na obal alba a dodá "jak asi budou znít Pigs On The Wing?" Víte, že koncert The Wall Live In Berlin je uveden v Guinnesově knize rekordů jako největší koncert všech dob?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

01.07.2019Aukce kytar Davida Gilmoura
 Dne 21.6.2019 se v New Yorku uskutečnila dobročinná aukce prostřednictvím aukčního domu Christies
 David Gilmour prostřednictvím této aukce vydražil celkem 126 předmětů (v drtivé většině šlo o elektrické a akustické kytary, ale rovněž banjo, nebo kytarové zesilovače), přičemž mezi draženými nástroji byl i legendární černý Fender Stratocaster (známý jako "Black Strat") či legendární 0001 Strat.

Dražba celkově vynesla 21,5 milionu dolarů, přičemž Black Strat ustanovil nový rekord za nejdražší vydraženou kytaru historie - s cenou 3,975 milionu dolarů (3.3 milionu dolarů plus 20% poplatky). Veškerý výtěžek David Gilmour věnuje neziskové organizaci ClientEarth, která se zabývá bojem proti klimatickým změnám.

Seznam všech dražených předmětů včetně dosažených prodejních cen k dispozici zde.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking