keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -13d 14h 13m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom diele The Simpsons sa objavilo prasa skupiny Pink Floyd? Víte, že má skladba Louder Than Words z alba The Endless River dvě verze? Verze ve videoklipu je o dvě minuty kratší a chybí v ní i část textu. Nové Víte, že autorem názvu alba The Division Bell je Douglas Adams, britský autor kultovního "Stopařova průvodce po galaxii" a také dobrý známý Pink Floyd, který si s nimi i zahrál na jednou z koncertů v londýnském Earl's Court roku 1994?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Vítej na stránkách oficiálního fanklubu skupiny Pink Floyd

Portál Pink Floyd.CZ je provozován českým fanklubem legendární skupiny Pink Floyd. Fanklubu samotnému je věnováno menu na pravé straně, skupině je věnováno menu vlevo.

V sekci Kalendář můžete kromě významných dat z historie skupiny najít i termíny chystaných koncertů včetně PF revivalů.

Aktuální novinky

Momentálně zde nejsou žádné záznamy, ale určitě brzy budou...

Více v sekci Novinky

Nenechte si ujít


NICK MASON - vystoupí v Praze!

turné Nick Mason Bubeník Pink Floyd Nick Mason spolu se svojí kapelou Saucerful Of Secrets v rámci svého evropského turné vystoupí v Praze ve Velkém sále Lucerny.


Vstupenky v prodeji v síti Ticketmaster.


Více o turné naleznete v naší novince, termíny ostatních koncertů Masonova turné pak zde, či se můžete podívat na náš facebook.Nicka Masona podpoří Watersovké hudební geny!

turné Nick Mason
Nicka Masona v rámci pěti koncertů turné Nick Mason`s Sucerful Of Secrets doprovodí syn Rogera Waterse Harry se svým novým projektem McNally Waters. Jako předkapela vystoupí McNally Waters 29. dubna v Cardiffu, 30. dubna v Aylesbury, 1. května v Cambridge, 3. a 4. května pak v Londýně.

Více na webu The Saurceful of Secrets.


Pink Floyd Acoustic Duo - PokostelíchTour 3.0

Pink Floyd Acoustic Duo - PokostelíchTour 3.0
 Pink Floyd Fanklub CZ vás ve spolupráci s Pink Floyd Acoustic Duo a evangelickým sborem kostela Na Doubkové na Praze 5 Smíchově zve na koncert PFAD a hosté Pokostelíchtour 3.0. Společně se duem vystoupí hosté Lada Soukupová (zpěv), Míša Turek (violoncello), Valdemar Shíbal (kytara, zpěv), Filip Sesták (trubka), Tom Nykl (zvuk a vejce).


Koncert se uskuteční 29. 4. 2019 od 19:00 v kostele Na Doubkové 2040/8, Praha 5


Předprodej: zde...


Vstupné: 250,- v předprodeji, 300,- v den koncertu na místě.  Z důvodu omezené kapacity (k dispozici je pouze 216 sedadel) doporučujeme zakoupit vstupenky fyzicky v předprodeji na webu. Upozorňujeme, že rezervace bude platná po dobu maximálně 7 dní

Více informací zde


Facebook PFAD s dalšími koncerty: zde...Filip Benešovský, bratři Kašparové a přátelé - Dark Side Of The Moon

Filip Benešovský, bratři Kašparové a přátelé - Dark Side Of The Moon


 Pink Floyd Fanklub CZ vás ve spolupráci s Městským divadlem Žatec zve na koncert Filipa Benešovského, bratří Kašparů a přátel. Adaptapcí legendárního alba The Dark Side Of The Moon a Best of Pink Floyd and Roger Waters tato parta hudebníků oslaví 170 let od založení Městského divadla v Žatci. Představení se skládá ze dvou částí. V první z nich zazní jednak průřez tvorbou Pink Floyd, jednak průřez sólovou tvorbou Rogera Waterse. Chybět nebude legendární "Wish You Were Here", ale zazní také jedenáctiminutová skladba "Dogs". Po přestávce pak přijde na řadu nejslavnější deska Pink Floyd "Dark Side of the Moon" jako celek. Na podiu účinkuje jedenáct hudebníků a show vyžaduje podporu poměrně početného technického teamu. Představení je opatřeno kvadrofonním zvukem, drobnými hereckými výstupy, filmovými střihy a českými titulky.
Videoupoutávka k představení na YouTube: zde...


Koncert se uskuteční 26. 4. 2019 od 19:00 v Městském divadle Žatec (Dvořákova 27, Žatec)
Přidáno další odopolední představení, 26. 4. 2019 od 17:00 ve zkrácené podobě (cca 70 minut)

Předprodej: 20. února 2019 od 14:00 hod.
Vstupné:
    1. Kategorie...590,-
    2. Kategorie...490,-
    3. Kategorie...390,-

 Z důvodu omezené kapacity (k dispozici je pouze 300 sedadel) doporučujeme zakoupit vstupenky fyzicky v předprodeji na pokladně divadla. Maximálně 4 ks na osobu.
Rezervace vstupenek (mailová, telefonická) bude možná až od 21. února a to pouze v pokladně Městského divadla!. Upozorňujeme, že rezervace bude platná po dobu maximálně 5 dní
Doporučujeme přijít zakoupit vstupenky již v první den předprodeje na pokladnu divadla.

Více informací zde.

Nabízíme nová trička "KEEP TALKING"

nápis Keep Talking
 Po několika letech vydáváme trika se zcela novým, originálním motivem "Keep Talking". Věříme, že i Vám není téma chybějící či nedostatečné komunikace cizí, a že Vás zaujme naše originální kombinace motivů desek Pink Floyd "The Wall" a "Division Bell", stejně tak, jako zvolená grafika.

SLEVA - 20%


Výsledky ankety O nejkrásnější album skupiny Pink Floyd


V rámci fanklubu se uskutečnila anketa O nejkrásnější obal Pink Floyd. Výsledky naleznete zde.


ROGER WATERS v Praze


Pro všechny fanoušky, kteří se v Praze dne 28.4. zúčastnili setkání s Rogerem Watersem, uvěřejňujeme slibovaný odkaz na stažení fotografií z tohoto setkání. 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking