keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -52d 10h 28m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Nick Mason dostal zaplaceno od Audi za řízení repliky Auto Union typ D přesně stejnou sumu jako původní testovací jezdec a to dokonce v říšských markách? Víte, že na konci dynamického předělu skladby High Hopes je slyšet přejetí prsty přes struny harfy, což připomíná něco ve smyslu, že vše člověku uteče mezi prsty, třeba i vlastní život. Víte, že v jednom z dílů seriálu Simpsnovi, s českým názvem "Šťastná doba hippies", prožívá jedna z postav (Ned Flanders) halucinace, způsebené požitím drogy, a mimo jiné vidí i pochodující kladiva z filmu The Wall?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Fairweather-Low, Andy

kytarista, baskytarista

Andy Fairweather-Low se narodil 2. srpna 1950 ve Walesu. Kromě své vlastní kapely hrál i ve formaci Amen Corner v 60. a 70. letech. Od té doby vydal několik sólových alb a hrál jako studiový hráč a hráč najatý na koncertní turné s umělci jako Eric Clapton, George Harrison, Chris Rea a další.
V roce 1985 se přidal k Watersovi, který byl na turné s albem The Pros And Cons Of Hitch Hiking a brzy se stal členem Watersovy doprovodné kapely Bleeding Hearts Band. Zúčastnil se koncertu The Wall live in Berlin, natáčení alba Radio K.A.O.S. také alba Amused to Death. Podílel se i na turné v letech 1999-2000, 2002 a 2006.
Andy Fairweather-Low hrál několikrát i s Davidem Gilmourem.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking