keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -20d 5h 4m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že po skladbě One Of These Days na DVD Pink Floyd Live in Pompei je vidět, jak během svačiny floydi popíjejí pravou plzeňskou dvanáctku? Víte, že baskytarové party na desce A Momentary Lapse Of Reason nahrával Tony Levin, spolupracovník Petera Gabriela, Johna Lennona a King Crimson? Víte, že v písni Learning to Fly je použit útržek z předletové přípravy a komunikace Davida Gilmoura a Nicka Masona při Masonově prvním samostatném letu?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Fairweather-Low, Andy

kytarista, baskytarista

Andy Fairweather-Low se narodil 2. srpna 1950 ve Walesu. Kromě své vlastní kapely hrál i ve formaci Amen Corner v 60. a 70. letech. Od té doby vydal několik sólových alb a hrál jako studiový hráč a hráč najatý na koncertní turné s umělci jako Eric Clapton, George Harrison, Chris Rea a další.
V roce 1985 se přidal k Watersovi, který byl na turné s albem The Pros And Cons Of Hitch Hiking a brzy se stal členem Watersovy doprovodné kapely Bleeding Hearts Band. Zúčastnil se koncertu The Wall live in Berlin, natáčení alba Radio K.A.O.S. také alba Amused to Death. Podílel se i na turné v letech 1999-2000, 2002 a 2006.
Andy Fairweather-Low hrál několikrát i s Davidem Gilmourem.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking