keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -20d 4h 16m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že veškeré vybavení Pink Floyd (viz. zadní strana Ummagummy) jim po provedení suity Atom Heart Mother v 1970 v New York City uloupili? Našlo se o tři týdny později. Víte, že při jednom z koncertů R.Waters vyzval neukázněného (čti opilého) fanouška, aby přišel těsně pod podium a pak na něj plivnul? Víte, že podle Syda Barretta byly pojmenovány vedlejší postavy ve videohře Final Fantasy VII a v manze/anime Soul Eater?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Kissoon, Katie

zpěvačka

Tato zpěvačka narozená na ostrově Trinidad je známá především jako polovina rodinného dua Mac & Katie Kissoon. Spolu s bratrem byli velmi populární především v 80. letech, kdy zaznamenali úspěchy se svými hity We Are Family, Freedom nebo Sing Along.
Od 80. let se zpěvačka věnuje hostování u různých umělců, především pak u Erica Claptona, ale i u Van Morrisona, Stevie Wondera, Pete Townshenda, Annie Lennox, Jimmyho Naila a George Michaela (mezi jinými).

Dlouhodobě rovněž spolupracuje s Rogerem Watersem. Od roku 1984 se účastní nahrávání všech alb a rovněž se účastní všech Rogerových turné.

Alba Rogera Waterse s Katie Kissoon:
The Pros And Cons Of Hitch Hiking
Radio K.A.O.S.
Amused To Death
In The Flesh

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking