keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -52d 9h 30m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že prase jménem Algie, které můžete vidět na obalu Animals, vyrobila firma Zeppelin? Poté, co první den fotografům prase uletělo, musel být z bezpečnostních důvodů na 4 hodiny přerušen provoz na letišti Heathrow. Víte, že na DVD Live at Pompeii ve skladbě Mademoiselle Nobs vyje afghánský chrt Ricka Wrighta? Víte, že ve video EP k albu Final Cut se Waters zpovídá u psychologa, který má jméno složené ze jmen režiséra a producenta filmu The Wall? (A. Parker-Marshall)
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Kissoon, Katie

zpěvačka

Tato zpěvačka narozená na ostrově Trinidad je známá především jako polovina rodinného dua Mac & Katie Kissoon. Spolu s bratrem byli velmi populární především v 80. letech, kdy zaznamenali úspěchy se svými hity We Are Family, Freedom nebo Sing Along.
Od 80. let se zpěvačka věnuje hostování u různých umělců, především pak u Erica Claptona, ale i u Van Morrisona, Stevie Wondera, Pete Townshenda, Annie Lennox, Jimmyho Naila a George Michaela (mezi jinými).

Dlouhodobě rovněž spolupracuje s Rogerem Watersem. Od roku 1984 se účastní nahrávání všech alb a rovněž se účastní všech Rogerových turné.

Alba Rogera Waterse s Katie Kissoon:
The Pros And Cons Of Hitch Hiking
Radio K.A.O.S.
Amused To Death
In The Flesh

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking