keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -41d 9h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že skladbu "In The Flesh?" nehráli Pink Floyd nikdy živě? Na koncertech The Wall je za ně hrála "zástupná kapela" a Pink Floyd jiná vystoupení s touto skladbou nikdy neměli. Víte, že poslední písní, kterou zatím Pink Floyd hráli živě je Comfortably Numb? Hráli ji společně s Rogerem Watersem v rámci charitativního koncertu Live 8 2.7. 2005, který uspořádal Sir Bob Geldolf, dlouholetý přítel skupiny. Víte, že Stanley Kubrick chtěl původně zařadit hudbu PF do filmu Mechanický Pomeranč, ale skupina nesouhlasila. Tak se ve filmu objevila pouze deska PF Atom heart mother a to ve scéně z obchodu s deskami.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

Mildenhall

Obec v hrabství Suffolk, zmiňovaná v textu skladby "Let There Be More Light" na albu "A Saucerful Of Secrets"

Obec Mildenhall leží asi 30 kilometrů severovýchodně od Cambridge. Městečko se proslavilo svým stříbrným pokladem - souborem stříbrných mincí a šperků zakopaných zde Římany ve 4. století.

Těsně vedle obce se také nachází velká letecká vojenská základna, kterou využívá především letectvo Spojených států jako místo doplňování paliva pro letadla na transatlantických misích. Základna je také důvodem, proč je obec v textu zmiňována (pravděpodobně kvůli domněnce, že se na základně prováděly tajné experimenty, podobně jako tomu bylo na leteckých základnách na středozápadě USA).

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking