keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -16d 18h 47m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Nick Mason je jediným z Pink Floyd, který byl členem kapely po celou dobu její existence? Víte, že skladba "Cíl" z desky Romana Dragouna "Otlučená srdce" je věnována památce Richarda Wrighta? Víte, že hudební publicista Jiří Černý v roce 1988 do průvodního slova k českému vydání desky A Momentary Lapse Of Reason mj. napsal: "Nač nepřiznat, že i já bych [ten koncert] rád viděl, třeba na Strahově, o němž se jako o možnosti už dokonce i psalo.˝
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Floydopedia

surrogate band

Surrogate Band, neboli zástupná kapela, bylo hudební uskupení sestavené pouze pro potřeby živého provedení alba The Wall.
Tato zástupná kapela ve složení Andy Bown - baskytara, Snowy White (1980)/Andy Roberts (1981) - kytara, Willie Wilson - bicí a Peter Woods - klávesy odehrála v maskách vždy první skladbu (In The Flesh?). Právě díky maskám neměli diváci ani tušení, že to nejsou Pink Floyd a odměnili kapelu bouřlivými ovacemi. Roger, který je autorem myšlenky, tím chtěl naznačit své znechucení faktem, že fanoušci budou milovat kohokoliv, kdo jen vypadá jako Floyd.

 

 Zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking