keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -53d 23h 9m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Syd Barrett je považován za tvůrce nového kytarového stylu nazvaného "glissando guitar"? Víte, že při jednom z koncertů R.Waters vyzval neukázněného (čti opilého) fanouška, aby přišel těsně pod podium a pak na něj plivnul? Víte, že v "psí" skladbě Seamus je slyšet jak někdo řekne "He is the real dog", těsně před jedním z psích sól?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

13.12.2007THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW v Ostravě
 Legedární PINK FLOYD v podání nejslavnější tributní kapely na světě THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW zazní úplně poprvé a pouze jednou jedinkrát v ČR! Na začátku března, přesně 2. 3. 2008 je přivítá moravskoslezská metropole OSTRAVA v ČEZ ARÉNĚ.
 Jejich hudební i světelná show je proslulá svou grandiózností a vidět toto neuvěřitelné vystoupení slavných THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW patří, říká se, téměř k základnímu vzdělání... Kdo neviděl, nepochopí! Svět by byl nudný a chudý bez hudby PINK FLOYD, ale byl by také o mnoho chudší, kdyby neexistovali The Australian Pink Floyd, skuteční a světoznámí mistři v prezentaci hudby slavných Pink Floyd!

Skupina vznikla v Adelaide v jižní Austrálii v roce 1988, proslavila se však až poté, co se přemístila do Velké Británie. Od roku 1993 jejich sláva už jen roste, mají velmi širokou fanouškovskou základnu a patří mezi ně dokonce i sami členové kapely Pink Floyd! V roce 1994 se dokonce účastnili části turné Pink Floyd „The Division Bell“. V roce 1996 získávají velkou poctu, když jsou pozváni na oslavy 50. narozenin Davida Gilmoura. Zde se na jevišti spojili s Richardem Wrightem a Gyuiem Prattem a společně odehráli skladbu „Comfortably Numb“. Kapela neustále koncertuje a zanechává za sebou ohromené diváky po celém světě! V roce 1998 si kapela doslova podmanila obrovský dav fanoušků na největším hudebním festivalu ve Velké Británii – Glastonbury Festival a o pár let později, v roce 2001 získala jako jediná kapela napodobující Pink Floyd na světě nabídku hrát v prestižním Londýnském Royal Albert Hall. Zde spojili své síly s dětským sborem, aby v dechberoucím show předvedli co nejvzletněji „Another Brick in the Wall“.
Kapela na své show nestále pracuje, aby byla, stejně jako samotná hudba Pink Floyd, nesmrtelná a stala se tak pro všechny opravdu silným a nezapomenutelným zážitkem!

Bombastičtí THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se svou famózní výpravou a pravou pinkfloydovskou světelnou a laserovou show míří poprvé zasáhnout vaše srdce a minimálně dva smysly (zrak a sluch) do ČR! Den „D“ je 2. 3. 2008 a město OSTRAVA její ČEZ ARÉNA.

Oficiálních stránky skupiny: http://www.aussiefloyd.com/.

Koncert pořádá agentura Pragokoncert (http://www.pragokoncert.com/)

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, v agentuře Pragokoncert, 577 432 420, 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com, přímo v ČEZ ARÉNĚ, tel. 59 6707 404, 59 6707 133, e-mail: kupcikova@arena-vitkovice.cz a dále ve všech obvyklých předprodejích na Moravě.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking