keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -57d 3h 23m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že píseň Money z alba Dark Side Of The Moon je historicky nejhranější skladbou na amerických rádiích? Víte, že na albu The Division Bell ve skladbě Keep Talking zazní robotický hlas Stephena Hawkinga? Víte, že skupina Pink Floyd darovala 590 000 liber školám pro duševně nemocné děti?
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Novinky

13.12.2007THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW v Ostravě
 Legedární PINK FLOYD v podání nejslavnější tributní kapely na světě THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW zazní úplně poprvé a pouze jednou jedinkrát v ČR! Na začátku března, přesně 2. 3. 2008 je přivítá moravskoslezská metropole OSTRAVA v ČEZ ARÉNĚ.
 Jejich hudební i světelná show je proslulá svou grandiózností a vidět toto neuvěřitelné vystoupení slavných THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW patří, říká se, téměř k základnímu vzdělání... Kdo neviděl, nepochopí! Svět by byl nudný a chudý bez hudby PINK FLOYD, ale byl by také o mnoho chudší, kdyby neexistovali The Australian Pink Floyd, skuteční a světoznámí mistři v prezentaci hudby slavných Pink Floyd!

Skupina vznikla v Adelaide v jižní Austrálii v roce 1988, proslavila se však až poté, co se přemístila do Velké Británie. Od roku 1993 jejich sláva už jen roste, mají velmi širokou fanouškovskou základnu a patří mezi ně dokonce i sami členové kapely Pink Floyd! V roce 1994 se dokonce účastnili části turné Pink Floyd „The Division Bell“. V roce 1996 získávají velkou poctu, když jsou pozváni na oslavy 50. narozenin Davida Gilmoura. Zde se na jevišti spojili s Richardem Wrightem a Gyuiem Prattem a společně odehráli skladbu „Comfortably Numb“. Kapela neustále koncertuje a zanechává za sebou ohromené diváky po celém světě! V roce 1998 si kapela doslova podmanila obrovský dav fanoušků na největším hudebním festivalu ve Velké Británii – Glastonbury Festival a o pár let později, v roce 2001 získala jako jediná kapela napodobující Pink Floyd na světě nabídku hrát v prestižním Londýnském Royal Albert Hall. Zde spojili své síly s dětským sborem, aby v dechberoucím show předvedli co nejvzletněji „Another Brick in the Wall“.
Kapela na své show nestále pracuje, aby byla, stejně jako samotná hudba Pink Floyd, nesmrtelná a stala se tak pro všechny opravdu silným a nezapomenutelným zážitkem!

Bombastičtí THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se svou famózní výpravou a pravou pinkfloydovskou světelnou a laserovou show míří poprvé zasáhnout vaše srdce a minimálně dva smysly (zrak a sluch) do ČR! Den „D“ je 2. 3. 2008 a město OSTRAVA její ČEZ ARÉNA.

Oficiálních stránky skupiny: http://www.aussiefloyd.com/.

Koncert pořádá agentura Pragokoncert (http://www.pragokoncert.com/)

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, v agentuře Pragokoncert, 577 432 420, 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com, přímo v ČEZ ARÉNĚ, tel. 59 6707 404, 59 6707 133, e-mail: kupcikova@arena-vitkovice.cz a dále ve všech obvyklých předprodejích na Moravě.

zpět
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking