keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -44d 20h 26m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že Davidova píseň Castellorizon z jeho sólového alba On An Island byla pojmenována podle řeckého ostrova ležícího nedaleko Rhodu, kde má David i svůj vlastní dům? Víte, že ve video EP k albu Final Cut se Waters zpovídá u psychologa, který má jméno složené ze jmen režiséra a producenta filmu The Wall? (A. Parker-Marshall) Víte, že má skladba Louder Than Words z alba The Endless River dvě verze? Verze ve videoklipu je o dvě minuty kratší a chybí v ní i část textu. Nové
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Fallen Loved Ones (Padlí milovaní)"Fallen Loved Ones" je má žádost, prostřednictvím které vás oslovuji abyste mi poskytli fotografii a osobní informace o vašich milovaných, ztracených ve válce. Obrázky a informace o vašich milovaných mohou být použity spolu s těmi o mém otci Ericovi, v mé nadcházející show THE WALL (ZEĎ), jakožto vzpomínka na ně. Nemusí se jednat pouze o vojáka, civilní oběti jsou rovnocené, ne-li horší.
Žádám vás ve světle svého přesvědčení, že mnoho z těchto tragických obětí není nevyhnutelných. Soucítím s rodinami všech obětí a mám vztek na 'THE POWERS THAT BE' (Síly, které jsou - píseň z Watersova sólového alba Radio K.A.O.S. pozn. překl.), které jsou odpovědné v plném rozsahu. Prosím, připojte se k poctě našim mrtvým a protestujte proti jejich ztrátě.

Roger WatersLIDÉ potřebují ochranu ZÁKONITOSTÍ. Podvodem pro NÁS může být úmluva, čím by měl být ZÁKON (něco na čem jsme MY pracovali několik století) a také přijmout, že tak jak MY jsme si vyvinuli chápání - NÁS a NAŠEHO OKOLÍ. Musíme porozumět a možná budeme muset opravit ZÁKONY které NÁS řídí. ZÁKON nemusí být vytesán do KAMENE. Prosím upozorněte všechny následovatele MOJŽÍŠE a dalších mrtvých proroků.
Což mne elegantně přivádí k dalšímu bodu.
Myslím si, že
NÁBOŽENSTVÍ vytváří ZEĎ mezi NÁMI a NAŠIMI skutečnými životy.
Také,
je tu ZEĎ mezi
BOHATÝMI a CHUDÝMI,
SEVEREM a JIHEM,
STARÝM a NOVÝM SVĚTEM a ZEMĚMI TŘETÍHO SVĚTA.
Je to ZEĎ STRACHU a CHAMTIVOSTI
NA SVĚTĚ je pro nás spousta všeho, máme co jíst, jsme v suchu a v teple a máme barevnou televizi a auto.
Učí NÁS BÁT SE že když se s NIMI rozdělíme, že pro NÁS nic nezbyde. Také se BOJÍME, že se pokusí vzít to co máme, takže utrácíme MNOHEM víc, než by ONI potřebovali k nakrmení, zajištění bydlení a ošacení a získání VZDĚLÁNÍ, na zbraních, prevenci která NÁM má pomoci aby si od nás nevzali co máme.
Je tu další ZEĎ mezi NÁMI a NAŠIMI skutečnými životy.
Tato ZEĎ se nazývá MÉDIA. Tato ZEĎ je prostředek používaným pro odvrácení NÁS od nekonvenčních pravd.
Možná bych měl už skončit, než si kohokoliv odcizím.

Roger Waters

Překlad: Frashmaker

 Originál

 Zpět

 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking