keep talking...


Home
Novinky
Biografie
Diskografie
Texty
Překlady
Průvodci
Vystoupení
Kalendář
Floydopedia
Knihy
Články
Fotogalerie
Ke stažení
Odkazy

webmaster

               
               
      čas      
 -5d 9h 54m 
  Praha 
               
               
PinkFloyd.cz English
English
Víte, že v jednom díle seriálu Futurama (4x11) se objevuje optický hranol, dokonce i s fialovým paprskem na konci barevného spektra? (díl 4x11; čas asi 7:25). Víte, že jméno Davida Gilmoura dělá problémy nejen nám Čechům? Na některých vydáních CD Final Cut je např. zkomolen jako Glimour, jinde zase Gilmore (např. credits ve filmu More). Víte, že prase jménem Algie, které můžete vidět na obalu Animals, vyrobila firma Zeppelin? Poté, co první den fotografům prase uletělo, musel být z bezpečnostních důvodů na 4 hodiny přerušen provoz na letišti Heathrow.
 Víte, že... 
  
Twitter Instagram
Facebook    g+

Kniha návštěv

Zde můžeš přímo reagovat na dané téma.

US+THEM 2018 PRAHA

KAMIL CIT [kamilmail at centrum.cz], 30.04.2018 06:49
Byl jsem tam a kruh se uzavřel.Viděl jsem PF na Strahově, Gilmoura ve Wroclavi, bohužel Baretta jsem vzhledem k věku nemohl vidět nikdy...Pokud Mason vyjede mimo VB (jistý potenciál úspěchů koncerů s hudbou PF 1968-1969 a skvělých hudebníků tu je )...určitě bych se o návštěvu koncertu pokusil.Jinak jsem rozhodně příznivcem Gilmoura než Waterse.Nicméně Watersův živý koncert jsem nikdy předtím neviděl..Dojmy:spíše mírový happening než koncert (nemyslím to zle,myslím to pozitivně). Kdo čekal produkci ve stylu DG musel být zklamán.RW koncertuje jinak, byla by to nuda, kdyby to dělali oba stejně.Kvadrofonní zvuk, světelná a grafická projekce hodně nad úrovní ostatního zbytku světa (s vyjímkou Gilmoura ). Složení skladeb koncertu velmi zajímavé, neoposlouchané, pro neznalé snad až trošku zklamání ( Animals ). Kritici z řád "odborníků" tam snad ani nebyli na koncertu přítomní, protože jinak by nemohli napsat, že si dělá legraci z Trumpa,Putina,Asada. Nepochopili vůbec nic...RW jasně dal nejevo, že Trump je dobytek ( a ne v legraci ) a Putin a Asad byli na videozáběrech v jiných souvislostech než legrace nebo kritika. Takže jsem rád, že jsem viděl jednoho z největších žijících umělců, jehož tvorba ( a tvorba jeho kolegů z PF 1965-dodnes) výrazně ovlivnila dějiny hudby a myšlenky milionů lidí. Jejich odkaz bude pokračovat dál a doufám, že co nejdéle.(Australian Pink Floyd,Brit Floyd,Floyd Reloaded a další).

Nová reakce:

jméno  email
text 
bezp. kód  code první čtyři znaky opiš sem
   Nečitelný bezpečnostní kód? Vygeneruj nový.
Zpět

  • bushman [josef.kryspin at seznam.cz], 11.01.2019 21:15
    Určitě je to velikán hudby.o tom nejsu pochyby.skvělý zvuk,projekce,a show včetně kouřící elektrárny z Animals.Na konci sestoupil z podia a podával si ruce s posluchači v první řadě.Co se mnohým nelíbilo,byla levičácká propaganda ve stylu-židovský stát zabíjí palestinské děti,všechny chudé Afričany by měla přijmout bohatá Evropa(fakt ty miliony lidí?)Mnoho lidí odešlo ven,nebo dávalo najevo nespokojenost s levičáckou propagandou.Má právo vyjádřit svůj názor(Trump je prase,Ani ho.no)ale krmit cca 20 min lidi svými názory,na to jsme si lístky nekoupili.To si měl po koncertě udělat před halou heppening,kde by zůstal jen ten kdo by chtěl.Takhle si ze všech udělal rukojmí.Jinak co se týče hudby,zážitek na celý život
     
Vyhrazujeme si právo vyřadit nevhodné nebo nesouvisející příspěvky.
 
Fanklub


Fanklub
Historie
Členství
Setkání
Nabízíme
Kontakt
O pf.cz
Diskuze
Chat
Revivaly
Archív

...keep talking