Členství ve fanklubu PF

Fanklub rád přijme za člena každého, kdo má aktivní zájem o Pink Floyd a ještě raději, pokud se chce aktivně podílet na činnosti a rozvoji fanklubu.

Co členství obnáší a přináší

  • seznámení se se sympatickými lidmi napříč věkem i profesemi sdílejícími společný zájem
  • přístup k ne-běžně dostupným materiálům a informacím
  • účast na akcích pro členy fanklubu (srazy, speciální projekce, víkendy…) či možnost podílet se na přípravě a organizaci akcí pro veřejnost
  • účast v e-mailové konferenci fanklub(zavináč)pinkfloyd.cz
  • možnost unikátní e-mailové adresy ve tvaru „jmeno(zavináč)pinkfloyd.cz“
  • práva a povinnosti vyplývající z členství v občanském sdružení (např. účast na valných hromadách, právo volit a být volen atd.) a přímo tak vytvářet a ovlivňovat činnost fanklubu – viz stanovy
  • jednorázové zaplacení vstupního příspěvku 500 Kč a pravidelný roční členský příspěvek 200 Kč
  • různé aktuální výhody jako např. zvýhodněné vstupné na některé akce apod.

Jak se stát členem

Členem fanklubu se může stát každý občan starší 15 let, který souhlasí se stanovami.

Máš-li o členství zájem, kontaktuj některého z členů řídícího výboru, případně piš na adresu info(zavináč)pinkfloyd.cz. Pro přihlášení je potřeba složit vstupní poplatek 500 Kč (obsahuje zároveň příspěvek za rok, ve kterém byla přihláška podána). Nejlépe převodem na účet Pink Floyd fanklub CZ, případně osobně pokladníkovi fanklubu na některém z pravidelných či mimořádných setkání. Po domluvě samozřejmě i jinak.

Pro přihlášení je nutné sdělit jméno, příjmení, datum narození, adresu, e-mailovou adresu a telefon. Osobní údaje slouží čistě pro vnitřní potřeby evidence členů a jsou uchovávány plně v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů.

O přijetí pak formálně rozhodne řídící výbor sdružení na své nejbližší schůzce (ty se konají několikrát ročně).

Setkání

Fanklub pořádá pravidelná, zcela neformální setkání příznivců skupiny Pink Floyd. Tato setkání jsou příjemnou příležitostí, jak nad sklenkou či půllitrem něčeho dobrého potkat nové spřízněné duše i staré známé a popovídat si nejen na téma Pink Floyd… Také tu často kolují nejrůznější materiály, ke kterým se jinak jen těžko dostává (knížky, raritní alba,…).

Setkání v tomto duchu mají již mnohaletou tradici (první se konalo roku 1998, viz historie), na jejich půdě fanklub de facto vznikl. Setkání jsou zcela otevřená, noví zájemci a jejich přátelé či partneři jsou více než vítáni!

Místem pravidelných setkání je Pink Floyd Café, Americká 14, Praha 2 (5 minut z náměstí Míru či I.P. Pavlova).