2002

    V lednu se scházíme poprvé mimo Prahu, v útulném prostředí pardubické čajovny Na Paletě. V listopadu si to ještě zopakujeme.

    23. 1. 2002 se fanklub podílí na prvním projektu Filipa Benešovského a jeho přátel – The Wall 2002 v pražském klubu Futurum. Tuto, v Praze dosud neviděnou show, doprovázejí některá scénická ztvárnění z filmu Alana Parkera. Během představení je stavěna mezi hudebníky a diváky skutečná zeď, na kterou se promítají videoprojekce a texty písní. Fanklub se na projektu podílí i organizačně. Přípravy jsou pojaty přímo perfekcionisticky a tomu odpovídá i výsledek – jsme u vytržení z výkonu hudebníků a ani netušíme, co nás od Filipa Benešovského a přátel v budoucnu ještě čeká..! Vzniká současná podoba loga fanklubu. Z mnoha návrhů vítězí jednoduchost a univerzálnost. Fanklub nechává pro každého člena vyrobit tričko s logem v bílé a černé barvě.

    10. 6. 2002 Roger Waters koncertuje v Praze. Fanklubu se daří mistra přivítat při příjezdu do koncertní haly (nápisem „Welcome to the semtex machine“). Některým výjimečně šťastným se podaří získat mistrův autogram. Koncert je mimořádný!