2003

    V únoru se na rádiu Beat účastníme víkendu s Pink Floyd. Vytváříme playlist, jednotlivé skladby doplňujeme komentáři a pro posluchače uspořádáme soutěž.

    V dubnu se poprvé setkáváme na horské chatě Zvonice, v Kořenově. Koná se zde valná hromada našeho sdružení. Z tohoto víkendového „soustředění“ se stává příjemná tradice. Kromě krásného prostředí a čerstvého vzduchu si nás získává přátelský personál a rodinná atmosféra. Přichází čas na četné audio a videomateriály, které vychutnáváme promítané na zeď nebo na plátno.

    Projekt Dark Matter se patřičně rozšířil. Fanklub zakládá „knihovničku“ – soubor materiálů, které je možné si zapůjčit. Jde zejména o běžně nedostupné audio nebo videonahrávky, knihy, propagační materiály, atd. Fanklub má nyní dvacet stálých členů.

    Na přelomu listopadu a prosince 2003 (někteří z nás ještě v lednu 2004) podniká fanklub výlet na jedinečnou výstavu Pink Floyd do Paříže – Interstellar Exhibition v muzeu hudby (Cité de la Musique). Před Vánočními svátky se scházíme na hudebně vizuálním setkání, pracovně nazvaném HUVISE. Jde o promítání v posluchárně fakulty jedné pražské vysoké školy, kde na špičkovém audio systému vychutnáváme vybrané koncerty a jiné hudební floydovské lahůdky. Akce je pro svůj úspěch opakována.

    Fanklubu se daří zajistit pro své členy mnohé slevy. Hromadně objednáváme CD a DVD nosiče, lístky na koncerty, skupinové jízdné na akce, slevy v Pink Floyd Café, apod.